W dniu 29 lipca 2014 roku odbyła się 2. kolejka Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej o Puchar Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola. Najpierw Pruska Karczma pokonała Amberdog 3 : 1. Początek meczu nie zapowiadał jednak takiego wyniku. To Amberdog miał trzy sytuacje 100%, ale ich nie wykorzystał. Nie wykorzystane sytuacje mszczą się. Tak też było w przypadku Amberdoga, który na minutę przed końcem pierwszej połowy stracił bramkę. W drugiej - Pruska Karczma dorzuciła jeszcze dwie, a Amberdog był w stanie odpowiedzieć tylko jedną i to zdobytą w ostatniej minucie meczu. W drugim pojedynku Green Bombs wygrały z Koko Dżambo aż 6 : 2. Piłkarze z Domachowa zdobyli w tym meczu swoje pierwsze bramki w Lidze, ale nie wystarczyły one na drużynę z Kłodawy. Hat trickiem w tym meczu popisał się Patryk Goldschmidt. Potem na boisko wyszli piłkarze Kleszczewa i Sparty System. Faworytami byli ci pierwsi, już z Patrykiem Gawęckim w bramce i braćmi Leszczyńskimi. Pierwsza bramka padła bardzo szybko, ale dla... Sparty System. Wyrównanie padło 4 minuty póżniej. Oba gole były wyjątkowej urody. Na kolejną bramkę licznie zebrani kibice musieli czekać do 19 minuty. W końcówce Sparta System stworzyła jeszcze dwie doskonałe sytuacje, ale tym razem zabrakło szczęścia i ostatecznie Kleszczewo wygrało 2 : 1. W ostatnim meczu doszło do sensacji. Faworyzowany Sokół uległ bowiem drużynie Łaguszewa 2 : 4. Początek meczu nie zapowiadał takiego obrotu sprawy. W 6 minucie było 1 : 0 dla Sokoła. Później jednak ataki piłkarzy z Łaguszewa były coraz groźniejsze i w końcówce pierwszej połowy wyrównali. Decydujący cios zadali między 18 i 19 minutą. Wtedy to Łaguszewo prowadziło już 3 : 1, a w 25 minucie 4 : 2 i taki wynik utrzymał się już do końca meczu. Po dwie bramki w tym pojedynku zdobyli Sebastian Bara (Sokół) i Kamil Zarzycki (Łaguszewo). Dzięki nim z dorobkiem 4 goli prowadzą w klasyfikacji strzelców.
W tabeli, po dwóch kolejkach, na prowadzeniu są trzy drużyny: Green Bombs, Pruska Karczma i Kleszczewo, które wygrały wszystkie swoje mecze. Ostatnie miejsca okupują z kolei piłkarze Amberdoga i Koko Dżambo, które nie zdobyły jeszcze żadnego punktu. Bez zwycięstwa są także drużyny: Sparta System i Sokół. Następna kolejka już w najbliższy czwartek.

Pruska Karczma - Amberdog 3 : 1 (1 : 0)
1 : 0 Łukasz Mejer (14)
2 : 0 Rafał Kiedrowski (21)
3 : 0 Bartek Węsierski (22)
3 : 1 Łukasz Hennig (30)