W dniu 12 października 2014 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 24. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w piłce siatkowej kobiet. Udział w nich wzięły 4 zespoły. Grały one systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów. Najlepszymi okazały się panie z Sobowidza. Wygrały one wszystkie mecze zdecydowanie przeważając w każdym. Jedynie w pierwszym secie ostatniego pojedynku z Domachowem pozwoliły sobie na rozprężenie i wygrały do 22. Za to w drugim secie już poważnie potraktowały rywalki i wynik brzmiał 25 : 4.
Wystąpiły one w następującym składzie: Agnieszka Pettke, Marika Sulewska, Aleksandra Szeremeta, Kinga Głowacka, Dorota Tuszkowska, Marta Kufel, Julia Laskowska i Teresa Pettke. W nagrodę otrzymały one z rąk Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola okazały puchar, dyplom, medale oraz talon na korzystanie z Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich przez 3 godziny. O drugie miejsce w Mistrzostwach rywalizowały w ostatnim meczu siatkarki z Kleszczewa i Trąbek Małych. Był to jedyny mecz składający się z 3 setów i najbardziej emocjonujący. Pierwszego seta wygrały panie z Trąbek Małych do 21, drugiego siatkarki z Kleszczewa do 14. O wszystkim decydował trzeci set. Zmiana stron nastąpiła przy wyniku 8 : 7 dla Kleszczewa. Jednopunktowa przewaga utrzymywała się do stanu 13 : 12. Potem było 14 : 12 i ostatecznie 15 : 13. Podobnie jak zwyciężczynie, drużyny z Kleszczewa i Trąbek Małych otrzymały puchary, dyplomy i talony na korzystanie z Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich, odpowiednio przez 2 i 1 godzinę. Czwarte miejsce zajęły siatkarki z Domachowa.