W dniu 21 lutego 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej  halowej piłki nożnej U-10 ELNAFT CUP pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola. Udział w nim wzięło 67 osób (4 dziewczyny i 63 chłopców) z 7 klubów: Conrad Gdańsk, Gedania Gdańsk, Lechia Gdańsk, Morena Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański i Sokół Ełganowo, który wystawił dwie drużyny.
Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a następnie po dwie najlepsze z każdej z nich walczyło o miejsca 1 – 4, a pozostałe o miejsca 5 – 8. W finale spotkały się drużyny, które nie poniosły wcześniej żadnej porażki: Conrad Gdańsk i Czarni Pruszcz Gdański. Ta pierwsza drużyna w drodze do finału pokonała kolejno: Morenę 5 : 0, Portowca 4 : 1, Lechię 7 : 0 i w półfinale Gedanię 6 : 0. Natomiast ta druga: wygrała z Gedanią 2 : 0, Sokołem II 6 : 0, zremisowała z Sokołem I 1 : 1 i w walce o finał pokonała Morenę 2 : 1. Finałowy pojedynek był wyrównany, ale to Czarni już w 2 minucie zdobyli pierwszą bramkę. Do wyrównania doszło w 6 minucie. Przez 6 kolejnych minut żadnej z drużyn nie udało się zdobyć decydującego gola i sędziowie zarządzili dogrywkę. Zgodnie z regulaminem o zwycięstwie w niej decydowała zasada „złotego gola”. Dodatkowo, gdy po upływie minuty nikt nie zdobył gola boisko opuściło po jednym zawodniku każdej z drużyn. To samo stało się po kolejnej minucie. Na boisku występowało wtedy już tylko po 3 zawodników obu drużyn. Gdy wydawało się, że rozstrzygnięcie nastąpi w serii rzutów karnych na 20 s przed końcem dogrywki Conrad zapewnił sobie zwycięstwo w Turnieju. Puchary, medale i nagrody rzeczowe zawodnikom wręczali: Członek Zarządu Województwa Pomorskiego Ryszard Świlski, Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol, Prezes Firmy Elnaft Trąbki Wielkie Rafał Bielawa oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim Piotr Kaliński. Nagrody otrzymali także: najlepszy zawodnik Turnieju – Bartosz Brzęk (Conrad), najlepszy strzelec Turnieju - Marcin Adamik (Conrad) i najlepszy bramkarz Turnieju – Bartłomiej Szturo (Czarni).
Drużyny Sokoła zajęły 5 i 8 miejsca. Sokół I w rozgrywkach grupowych wygrał z Sokołem II 2 : 0, zremisował z Czarnymi 1 : 1 i przegrał z Gedanią 0 : 1, w małym półfinale pokonał Lechię Gdańsk 3 : 1, a w walce o 5. miejsce rozgromił Portowca 7 : 1.
Sokół II walcząc dzielnie przegrał wszystkie mecze: w grupie z Czarnymi 0 : 6, z Gedanią 1 : 2, z Sokołem I 0 : 2, w małym półfinale z Portowcem 1 : 2, ale po dogrywce i w meczu o 7. miejsce z Lechią 1 : 2.
Organizatorami Turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich i Sokół Ełganowo. Sponsorem tytularnym: Elnaft Sp z o.o. Trąbki Wielkie, a sponsorami: Miasto Gdańsk, PGE Arena Gdańsk, Exclusive Sport Gdańsk, Piekarnia „Sobowidz” w Różynach.