W dniu 22 marca 2015 roku podczas XVII Festiwalu Brydżowego w Pruszczu Gdańskim ogłoszono wyniki Mistrzostw Powiatu w brydżu sportowym. Rozgrywki składały się z 7 turniejów rozgrywanych parami. Trzy z nich (29.01., 12.02., 26.02.) odbyły się w Pruszczu Gdańskim, następne trzy (6.02., 20.02., 6.03.) w Juszkowie, a ostatni 13.03. w Kolniku. Za każdy turniej uczestnicy otrzymywali punkty do klasyfikacji końcowej - za pierwsze miejsce - tyle ile było par w turnieju, za każde następne o jeden mniej i dodatkowo za pierwsze miejsce jeden punkt. Udział w nich wzięło 28 osób. Najlepszym okazał się Tadeusz Koronowski, drugi był Sławomir Lejk, a trzeci arcymistrz międzynarodowy Kazimierz Gralak. W Mistrzostwach startowały także trzy osoby z Gminy Trąbki Wielkie: Maria Machczyńska, Włodzimierz Machczyński i Andrzej Polański (wszyscy z Gołębiewa Wielkiego). Walczyli oni dzielnie, ale w konfrontacji z ligowymi zawodnikami niewiele mieli do powiedzenia. Ostatecznie w klasyfikacji indywidualnej zajęli oni następujące miejsca: odpowiednio 17, 17 i 20. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła Gmina Pruszcz Gdański, przed Miastem Pruszcz Gdański, Gminą Kolbudy. Nasz zespół uplasował się tuż za podium wyprzedzając Gminę Pszczółki i Gminę Suchy Dąb.