W dniu 22 lipca 2015 roku na kompleksie „Moje boisko – Orlik 2012” w Trąbkach Wielkich odbyła się druga seria spotkań w ramach Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej. Mecze rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: 2004 i młodsi, 2002 – 2003 i 2001 – 1999, do których zgłosiło się odpowiednio 3, 2 i 3 drużyny. Najmłodsi grali 2 razy po 8 minut, natomiast pozostali 2 razy po 12 minut. Zwycięzcami w poszczególnych turniejach zostały następujące drużyny: FC Trawa Ełganowo, Orły Team i Gang Trąbki Wielkie. Ta pierwsza drużyna swój sukces zawdzięcza „grze do końca”. Decydującą bramkę o wygranej 2 : 1 z Gangiem Albanii zdobyła na trzy minuty przed końcem meczu, a gola dającego remis z Venum strzeliła na minutę przed końcem meczu. Orły natomiast nie miały żadnych problemów z pokonaniem Klopsików gromiąc ich 7 : 1. Najciekawiej przedstawia się sytuacja w najstarszej kategorii. Pierwszy turniej wygrali, bez straty punktu, chłopcy z drużyny Pudliszki Ełganowo. W drugim wyraźnie przegrali oni z Gangiem Trąbki Wielkie i już tylko różnicą bramek prowadzą w tabeli. Nadal bez punktu jest Wicher Zaskoczyn, ale gra coraz lepiej. Brakuje jednak trochę szczęścia: na minutę przed końcem meczu z Gangiem prowadził 2 : 1, by przegrać 2 : 3. W klasyfikacjach strzelców prowadzą: kat. 2004 i mł. - Igor Galiński (3 bramki), kat. 2003 – 2002 – Przemysław Perka i Łukasz Świerżewski (po 2 bramki), kat. 2001 – 1999 – Fabian Niedźwiecki (8 bramek). Kolejne turnieje już w najbliższą środę.