WAKACJE Z GOKSIR I GBP - sierpień 2015
1.08.2015 r. (sobota)
11.00 festyn sportowo-rekreacyjny w Domachowie
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
2.08.2015 r. (niedziela)
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
3.08.2015 r. (poniedziałek)
10.00 – 13.00 Trąbki Wielkie, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
4.08.2015 r. (wtorek)
10.00 zajęcia świetlicowe w Ełganowie
10.00 – 13.00 Trąbki Wielkie, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
12.00 turniej tenisa stołowego w Mierzeszynie
13.00 – 15.00 zajęcia plastyczne w GOKSiR
15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
17.00 zajęcia tenisowe w Trąbkach Małych
5.08.2015 r. (środa)
8.30 Wycieczka do Kaszubskiego Parku Miniatur i Parku Gigantów w Stryszej Budzie dla dzieci z sołectw: Mierzeszyn, Domachowo, Warcz, Zaskoczyn i Błotnia(koszt 20 zł, zapisy u sołtysów)
10.00 – 13.00 – Trąbki Małe, zajęcia multimedialne
10.00 – 13.00 Trąbki Wielkie, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Kłodawie
16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
6.08.2015 r. (czwartek)
10.00 zajęcia świetlicowe w Ełganowie
10.00 – 13.00 – Pawłowo, zajęcia multimedialne
10.00 – 13.00 Trąbki Wielkie, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
7.08.2015 r. (piątek),
10.00 – 13.00 – Sobowidz, zajęcia multimedialne
10.00 – 13.00 Trąbki Wielkie, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
8.08.2015 r. (sobota)
10.00 – 13.00 – Trąbki Wielkie, zajęcia multimedialne
16.00 festyn sportowo-rekreacyjny w Gołębiewku
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
9.08.2015 r. (niedziela),
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
10.08.2015 r. (poniedziałek)
10.00 – 13.00 Mierzeszyn, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
11.08.2015 r. (wtorek)
10.00 – 13.00 Mierzeszyn, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
12.00 turniej tenisa stołowego w Błotni
13.00 – 15.00 zajęcia plastyczne w GOKSiR
15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
17.00 zajęcia tenisowe w Trąbkach Małych
12.08.2015 r. (środa)
8.00 Wycieczka do Muzeum Ceramiki Kaszubskiej w Chmielnie dla dzieci z sołectw:Kłodawa, Zła Wieś, Trąbki Małe, Łaguszewo, Kaczki, Trąbki Wielkie (koszt 20 zł, zapisy u sołtysów)
10.00 – 13.00 – Kleszczewo, zajęcia multimedialne
10.00 – 13.00 Mierzeszyn, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Sobowidzu
16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
13.08.2015 r. (czwartek)
10.00 – 13.00 – Rościszewo, zajęcia multimedialne
10.00 – 13.00 Mierzeszyn, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
14.08.2015 r. (piątek)
10.00 – 13.00 – Domachowo, zajęcia multimedialne
10.00 – 13.00 Mierzeszyn, GBP, warsztaty w bibliotece z robotami
16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
15.08.2015 r. (sobota)
16.08.2015 r. (niedziela),
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
17.08.2015 r. (poniedziałek)
17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
18.08.2015 r. (wtorek)
12.00 turniej tenisa stołowego w Pawłowie
13.00 – 15.00 zajęcia plastyczne w GOKSiR
15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
17.00 zajęcia tenisowe w Trąbkach Małych
19.08.2015 r. (środa)
9.00 Wycieczka do Centrum Hewelianum w Gdańsku dladzieci z sołectw: Sobowidz, Klępiny, Gołębiewo Wielkie, Gołębiewo Średnie, Gołębiewko, Rościszewo i Ełganowo (koszt 20 zł, zapisy u sołtysów)
10.00 – 13.00 – Zła Wieś, zajęcia multimedialne
11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Postołowie
16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
20.08.2015 r. (czwartek)
10.00 – 13.00 – Graniczna Wieś, zajęcia multimedialne
15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
21.08.2015 r. (piątek)
10.00 – 13.00 – Warcz, zajęcia multimedialne
16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
22.08.2015 r. (sobota)
10.00 – 13.00 – Trąbki Wielkie, zajęcia multimedialne
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
23.08.2015 r. (niedziela)
14.00 festyn sportowo – rekreacyjny w Mierzeszynie
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
24.08.2015 r. (poniedziałek)
10.00 – 13.00 – Gołębiewko, zajęcia multimedialne
17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
25.08.2015 r. (wtorek)
12.00 turniej tenisa stołowego w Klępinach
13.00 – 15.00 zajęcia plastyczne w GOKSiR
15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
17.00 zajęcia tenisowe w Trąbkach Małych
26.08.2015 r. (środa)
9.00 Wycieczka do Gdańska dla dzieci z sołectw:Drzewina, Pawłowo, Cząstkowo, Postołowo, Graniczna Wieś, Czerniewo i Kleszczewo (koszt 20 zł, zapisy u sołtysów)
10.00 – 13.00 – Łaguszewo, zajęcia multimedialne
11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Złej Wsi
16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
27.08.2015 r. (czwartek)
11.00 ZAKOŃCZENIE WAKACJI w Trąbkach Wielkich (spektakl, gry i zabawy, turnieje piłki nożnej, turniej tenisa stołowego, ściana wspinaczkowa)
15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
28.08.2015 r. (piątek)
16.00 – 19.00 – Gołębiewo Średnie, zajęcia multimedialne
29.08.2015 r. (sobota)
15.00 festyn sportowo-rekreacyjny w Warczu
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
30.08.2015 r. (niedziela)
14.00 Postołowo, Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w konkursach golfowych
16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
31.08.2015 r. (poniedziałek)
17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
WAKACJE Z GOKSIR I GBP - sierpień 2015
WYCIECZKI
8.00 Wycieczka do Kaszubskiego Parku Miniatur i Parku Gigantów w Stryszej Budzie dla dzieci z sołectw: Mierzeszyn, Domachowo, Warcz, Zaskoczyn i Błotnia (koszt 20 zł, zapisy u sołtysów)
12.08.2015 r. (środa)
8.00 Wycieczka do Muzeum Ceramiki Kaszubskiej w Chmielnie dla dzieci z sołectw:Kłodawa, Zła Wieś, Trąbki Małe, Łaguszewo, Kaczki, Trąbki Wielkie (koszt 20 zł, zapisy u sołtysów)
19.08.2015 r. (środa)
8.00 Wycieczka do Centrum Hewelianum w Gdańsku dladzieci z sołectw: Sobowidz, Klępiny, Gołębiewo Wielkie, Gołębiewo Średnie, Gołębiewko, Rościszewo i Ełganowo (koszt 20 zł, zapisy u sołtysów)
26.08.2015 r. (środa)
8.00 Wycieczka do Gdańska dla dzieci z sołectw:Drzewina, Pawłowo, Cząstkowo, Postołowo, Graniczna Wieś, Czerniewo i Kleszczewo (koszt 20 zł, zapisy u sołtysów)
ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE
5.08. (środa), 10.00 – 13.00 – Trąbki Małe, zajęcia multimedialne
6.08. (czwartek), 10.00 – 13.00 – Pawłowo, zajęcia multimedialne
7.08. (piątek), 10.00 – 13.00 – Sobowidz, zajęcia multimedialne
8.08. (sobota), 10.00 – 13.00 – Trąbki Wielkie, zajęcia multimedialne
12.08. (środa), 10.00 – 13.00 – Kleszczewo, zajęcia multimedialne
13.08. (czwartek), 10.00 – 13.00 – Rościszewo, zajęcia multimedialne
14.08. (piątek), 10.00 – 13.00 – Domachowo, zajęcia multimedialne
19.08. (środa), 10.00 – 13.00 – Zła Wieś, zajęcia multimedialne
20.08. (czwartek), 10.00 – 13.00 – Graniczna Wieś, zajęcia multimedialne
21.08. (piątek), 10.00 – 13.00 – Warcz, zajęcia multimedialne
22.08. (sobota), 10.00 – 13.00 – Trąbki Wielkie, zajęcia multimedialne
24.08. (poniedziałek), 10.00 – 13.00 – Gołębiewko, zajęcia multimedialne
26.08. (środa), 10.00 – 13.00 – Łaguszewo, zajęcia multimedialne
28.08. (piątek), 16.00 – 19.00 – Gołębiewo Średnie, zajęcia multimedialne
ZAWODY SPORTOWE
30.08.(niedziela), 14.00 – Postołowo, Mistrzostwa Gminy w konkursach golfowych
ZAJĘCIA TENISOWE
4.08. (wtorek) 17.00 zajęcia tenisowe w Trąbkach Małych
11.08. (wtorek) 17.00 zajęcia tenisowe w Trąbkach Małych
18.08. (wtorek) 17.00 zajęcia tenisowe w Trąbkach Małych
25.08. (wtorek) 17.00 zajęcia tenisowe w Trąbkach Małych
ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ
3.08. (poniedziałek) 17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
5.08. (środa) 11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Kłodawie
10.08. (poniedziałek) 17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
12.08. (środa) 11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Sobowidzu
17.08. (poniedziałek) 17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
19.08. (środa) 11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Postołowie
24.08. (poniedziałek) 17.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
26.08. (środa) 11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Złej Wsi
27.08. (czwartek) 11.00 zajęcia na ściance wspinaczkowej w Trąbkach Wielkich
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
4.08. (wtorek) 13.00 zajęcia plastyczne w GOKSiR
11.08. (wtorek) 13.00 zajęcia plastyczne w GOKSiR
18.08. (wtorek) 13.00 zajęcia plastyczne w GOKSiR
25.08. (wtorek) 13.00 zajęcia plastyczne w GOKSiR
TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO
4.08. (wtorek) 12.00 turniej tenisa stołowego w Mierzeszynie
11.08. (wtorek) 12.00 turniej tenisa stołowego w Błotni
18.08. (wtorek) 12.00 turniej tenisa stołowego w Pawłowie
25.08. (wtorek) 12.00 turniej tenisa stołowego w Klępinach
27.08. (czwartek) 12.00 turniej tenisa stołowego w Trąbkach Wielkich
WAKACYJNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
5.08. (środa) 16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
7.08. (piątek) 16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
12.08. (środa) 16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
14.08. (piątek) 16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
19.08. (środa) 16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
21.08. (piątek) 16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
26.08. (środa) 16.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
27.08. (czwartek) 12.00 wakacyjna liga piłki nożnej na Orliku
FESTYNY SPORTOWO-REKREACYJNE
1.08. (sobota) 11.00 festyn sportowo-rekreacyjny w Domachowie
8.08. (sobota) 16.00 festyn sportowo-rekreacyjny w Gołębiewku
23.08. (niedziela) 14.00 festyn sportowo-rekreacyjny w Mierzeszynie
29.08. (sobota)15.00 festyn sportowo-rekreacyjny w Warczu
ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE W ZASKOCZYNIE
4.08. (wtorek) 15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
6.08. (czwartek) 15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
11.08. (wtorek)15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
13.08. (czwartek)15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
18.08. (wtorek)15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
20.08. (czwartek)15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
25.08. (wtorek)15.00 zajęcia świetlicowe w Zaskoczynie
ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE W EŁGANOWIE
4.08. (czwartek) 10.00 zajęcia świetlicowe w Ełganowie
6.08. (wtorek) 10.00 zajęcia świetlicowe w Ełganowie
ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE W GOŁĘBIEWIE ŚREDNIM
4.08. (wtorek) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
7.08. (piątek) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
8.08. (sobota) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
9.08. (niedziela) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
11.08. (wtorek) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
14.08. (piątek) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
16.08. (niedziela) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
18.08. (wtorek)16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
21.08. (piątek) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
22.08. (sobota) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
23.08. (niedziela) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
25.08. (wtorek) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
28.08. (piątek) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
29.08. (sobota) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim
30.08. (niedziela) 16.00 zajęcia świetlicowe w Gołębiewie Średnim