W dniu 20 grudnia 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się 3. Kolejka ELNAFT Trąbkowskiej Ligi Futsalu. Tym razem już z kompletem meczów.
Po raz pierwszy zaprezentowała się drużyna Klub 200. I rozpoczęła rozgrywki od wygranej. W 13 minucie prowadziła już z Olimpem Mierzeszyn 3 : 0, ale później jej zawodnicy słabli z każdą minutą (było ich 6) i w końcówce meczu oddali całkiem inicjatywę rywalom. Ostatecznie wygrali różnicą jednej bramki, czyli 4 : 3.
W kolejnym meczu naprzeciw siebie wystąpili piłkarze Sokoła i ich trener. Karol Kusaj robił co mógł: zademonstrował kilka wspaniałych zagrań, strzelił dwie bramki, ale nie wystarczyło to, aby jego drużyna Coach Team choćby zremisowała. Przegrała zdecydowanie, bo aż 5 : 12. Najbardziej przyczynili się do tej porażki dwaj piłkarze Sokoła: zdobywca 5 bramek Sebastian Bara i 3 bramek Filip Drożyński.
Zdecydowanym faworytem meczu Green Bombs – Amberdog była ta pierwsza drużyna. I rzeczywiście wygrała ona 7 : 0, a wynik mógłby być jeszcze wyższy gdyby nie bardzo dobra postawa bramkarzy Amberdoga: Oskara Trzoski i Waldemara Henniga.
Najlepszym meczem kolejki był pojedynek Exclusive Sport i Niewinni Team. Walczono w nim ostro i agresywnie o każdą piłkę. W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale to piłkarze Exclusive Sport strzelili dwie bramki. Przewagę uzyskali za to w drugiej połowie. Gole zdobywali seriami: w ciągu trzech pierwszych minut trafili do siatki rywali trzy razy, a od 28 do 32 minuty – 4 razy. Mecz zakończył się wynikiem 9 : 2.
Po 3. kolejkach na prowadzeniu znajdują się dwie drużyny: Exclusive Sport i Sokół Ełganowo, które zgromadziły po 7 punktów.
W klasyfikacji strzelców prowadzi z dorobkiem 11 goli Sebastian Bara (Sokół Ełganowo), który wyprzedza zdobywców 6 bramek: Rafała Rzepeckiego (Coach Team) i Artura Leszczyńskiego (Sokół Ełganowo).
Następna kolejka odbędzie się 10 stycznia 2016 roku. Rozegrane zostaną wtedy cztery mecze: