TRĄBKOWSKA LIGA FUTSALU 2019
pod patronatem
Wójta Gminy Trąbki Wielkie
Błażeja Konkola
pod patronatem
Wójta Gminy Trąbki Wielkie
Błażeja Konkola
1. KOLEJKA
5 stycznia 2019 r. (sobota)
16.00 MAJ PROJEKT – POKOLENIA CZARNYCH
16.50 MD TEAM – ZMARNOWANE TALENTY
17.40 ELNAFT TEAM – ART PARK
18.30MACARENA – GEDANIA OLD BOYS
Pauza: VENDETTA TEAM
2. KOLEJKA
12 stycznia 2019 r. (sobota)
16.00 VENDETTA TEAM – GEDANIA OLD BOYS
16.50 ART PARK – MACARENA
17.40 ZMARNOWANE TALENTY – ELNAFT TEAM
18.30 POKOLENIA CZARNYCH – MD TEAM
Pauza: MAJ PROJEKT
3. KOLEJKA
19 stycznia 2019 r. (sobota)
17.00 MD TEAM – VENDETTA TEAM
17.50 ELNAFT TEAM – MAJ PROJEKT
18.40 GEDANIA OLD BOYS – POKOLENIA CZARNYCH
ART PARK – ZMARNOWANE TALENTY (przełożony na 2.02)
Pauza: MACARENA
4. KOLEJKA
26 stycznia 2019 r. (sobota)
16.00 VENDETTA TEAM – ART PARK
16.50 POKOLENIA CZARNYCH– MACARENA
17.40 ZMARNOWANE TALENTY – GEDANIA OLD BOYS
18.30 MAJ PROJEKT – MD TEAM
Pauza: ELNAFT TEAM
5. KOLEJKA
2 lutego 2019 r. (sobota)
16.00 ART PARK – MAJ PROJEKT
16.50 MD TEAM– GEDANIA OLD BOYS
17.40 ELNAFT TEAM – MACARENA
18.30 POKOLENIA CZARNYCH – VENDETTA TEAM
19.20 ART PARK – ZMARNOWANE TALENTY ( z 3. kolejki)
Pauza: ZMARNOWANE TALENTY
6. KOLEJKA
9 lutego 2019 r. (sobota)
16.00 MACARENA – VENDETTA TEAM
16.50 GEDANIA OLD BOYS– ELNAFT TEAM
17.40 ART PARK – MD TEAM
18.30 ZMARNOWANE TALENTY – MAJ PROJEKT
Pauza: POKOLENIA CZARNYCH
7. KOLEJKA
16 lutego 2019 r. (sobota)
16.00 MACARENA – MD TEAM
16.50 GEDANIA OLD BOYS– MAJ PROJEKT
17.40 ZMARNOWANE TALENTY – POKOLENIA CZARNYCH
18.30 VENDETTA TEAM – ELNAFT TEAM
Pauza: ART PARK
8. KOLEJKA
23 lutego 2019 r. (sobota)
16.00 ELNAFT TEAM – POKOLENIA CZARNYCH
16.50 MAJ PROJEKT – VENDETTA TEAM
17.40 MACARENA – ZMARNOWANE TALENTY
18.30 GEDANIA OLD BOYS – ART PARK
Pauza: MD TEAM
9. KOLEJKA
2 marca 2019 r. (sobota)
(kolejność meczów uzależniona od miejsc drużyn w tabeli)
MAJ PROJEKT – MACARENA
MD TEAM – ELNAFT TEAM
POKOLENIA CZARNYCH – ART PARK
VENDETTA TEAM – ZMARNOWANE TALENTY
Pauza: GEDANIA OLD BOYS