WAKACJE 2017 - LIPIEC 2017
2.07. (niedziela)
10.00 Mistrzostwa Gminy w tenisie w Trąbkach Małych
7.07. (piątek)
13.00 spektakl „Kot w butach” w Auli Gimnazjum w Trąbkach Wielkich
8.07. (sobota)
9.00 zajęcia plastyczne przy replice samolotu w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia plastyczne w bibliotece w Trąbkach Wielkich
15.30 Turniej sołectw na terenie Gimnazjum w Trąbkach Wielkich
15.30 Festyn Letni na terenie Gimnazjum w Trąbkach Wielkich
10.07. (poniedziałek)
9.00 półkolonie w Warczu
10.00 zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia multimedialne w Sobowidzu
11.07. (wtorek)
9.00 półkolonie w Warczu
10.00 zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia multimedialne w Złej Wsi
12.00 turniej tenisa stołowego w Gołębiewku
12.07. (środa)
8.00 wyjazd do Parku Rozrywki „Nowa Holandia” dla dzieci z Trąbek Wielkich, Ełganowa i Kleszczewa (zapisy u sołtysów), koszt 20 zł
9.00 półkolonie w Warczu
10.00 zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
16.00 zajęcia multimedialne w Gołębiewie Średnim
13.07. (czwartek)
9.00 półkolonie w Warczu
10.00 zajęcia multimedialne w Trąbkach Małych
10.00 zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
14.07. (piątek)
9.00 półkolonie w Warczu
10.00 zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia multimedialne w Czerniewie
12.00 spektakl "Nie ma jak w domu" w Gołębiewie Wielkim
15.07. (sobota)
9.00 zajęcia plastyczne przy replice samolotu w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia plastyczne w bibliotece w Trąbkach Wielkich
17.07. (poniedziałek)
10.00 zajęcia multimedialne w Błotni
18.07. (wtorek)
10.00 zajęcia multimedialne w Domachowie
12.00 turniej tenisa stołowego w Pawłowie
19.07. (środa)
10.00 zajęcia multimedialne w Rościszewie
20.07. (czwartek)
10.00 zajęcia multimedialne w Pawłowie
21.07. (piątek)
10.00 zajęcia multimedialne w Łaguszewie
22.07 (sobota)
9.00 zajęcia plastyczne przy replice samolotu w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia plastyczne w bibliotece w Trąbkach Wielkich
16.00 Festyn sportowo-rekreacyjny w Postołowie
16.00 Festyn sportowo-rekreacyjny w Kaczkach
25.07. (wtorek)
12.00 turniej tenisa stołowego w Klępinach
26.07. (środa)
9.00 wyjazd do Kaszubskiego Parku Miniatur i Gigantów w Stryszej Budzie dla dzieci z Czerniewa, Granicznej Wsi, Cząstkowa, Postołowa, Pawłowa i Drzewiny (zapisy u sołtysów), koszt 20 zł
29.07. (sobota)
9.00 zajęcia plastyczne przy replice samolotu w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia plastyczne w bibliotece w Trąbkach Wielkich
WAKACJE 2017 - LIPIEC 2017
ZAWODY SPORTOWO-REKREACYJNE
2.07. (niedziela), godz. 10.00 Mistrzostwa Gminy w tenisie w Trąbkach Małych
8.07. (sobota), godz. 15.30 Turniej sołectw na terenie Gimnazjum w Trąbkach Wielkich
SPEKTAKLE
7.07. (piątek), godz. 13.00 spektakl „Kot w butach” w Auli Gimnazjum w Trąbkach Wielkich
14.07. (piątek), godz. 12.00 spektakl "Nie ma jak w domu" w Gołębiewie Wielkim
28.07. (piątek), godz. 11.00 spektakl "Latający kufer" w Kłodawie
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
8.07. (sobota)
9.00 zajęcia plastyczne przy replice samolotu w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia plastyczne w bibliotece w Trąbkach Wielkich
15.07. (sobota)
9.00 zajęcia plastyczne przy replice samolotu w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia plastyczne w bibliotece w Trąbkach Wielkich
22.07. (sobota)
9.00 zajęcia plastyczne przy replice samolotu w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia plastyczne w bibliotece w Trąbkach Wielkich
29.07. (sobota)
9.00 zajęcia plastyczne przy replice samolotu w Trąbkach Wielkich
10.00 zajęcia plastyczne w bibliotece w Trąbkach Wielkich
FESTYNY
8.07. (sobota), godz. 15.30 Festyn Letni na terenie Gimnazjum w Trąbkach Wielkich
22.07 (sobota), godz. 16.00 Festyn sportowo-rekreacyjny w Postołowie
22.07 (sobota), godz. 16.00 Festyn sportowo-rekreacyjny w Kaczkach
PÓŁKOLONIE W WARCZU
10.07. (poniedziałek) półkolonie w Warczu
11.07. (wtorek) półkolonie w Warczu
12.07. (środa) półkolonie w Warczu
13.07. (czwartek) półkolonie w Warczu
14.07. (piątek) półkolonie w Warczu
ZAJĘCIA Z ROBOTYKI - ZAPISY W BIBLIOTECE
10.07. (poniedziałek) zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
11.07. (wtorek) zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
12.07. (środa) zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
13.07. (czwartek) zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
14.07. (piątek) zajęcia z robotyki w bibliotece w Trąbkach Wielkich
TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO
11.07. (wtorek), godz. 12.00 turniej tenisa stołowego w Gołębiewku
18.07. (wtorek), godz. 12.00 turniej tenisa stołowego w Pawłowie
25.07. (wtorek), godz. 12.00 turniej tenisa stołowego w Klępinach
WYCIECZKI
12.07. (środa), godz. 8.00 wyjazd do Parku Rozrywki „Nowa Holandia” dla dzieci z Trąbek Wielkich, Ełganowa i Kleszczewa (koszt 20 zł), zapisy u sołtysów
26.07. (środa), godz. 9.00 wyjazd do Kaszubskiego Parku Miniatur i Gigantów w Stryszej Budzie dla dzieci z Czerniewa, Granicznej Wsi, Cząstkowa, Postołowa, Pawłowa i Drzewiny (koszt 20 zł), zapisy u sołtysów
ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE
10.07. (poniedziałek), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Sobowidzu
11.07. (wtorek), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Złej Wsi
12.07. (środa), godz. 16.00 zajęcia multimedialne w Gołębiewie Średnim
13.07. (czwartek), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Trąbkach Małych
14.07. (piątek), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Czerniewie
17.07. (poniedziałek), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Błotni
18.07. (wtorek), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Domachowie
19.07. (środa), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Rościszewie
20.07. (czwartek), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Pawłowie
21.07. (piątek), godz. 10.00 zajęcia multimedialne w Łaguszewie