Piąty turniej w ramach akcji „Wakacyjne wtorki z tenisem stołowym” odbył się w dniu 28 lipca 2020 roku w Świetlicy w Domachowie. Udział w nim wzięło 9 osób. W finale Bartosz Pawlukiewicza pokonał Antoniego Gurbisza (obaj z Sobowidza) 3 : 0 (11 : 5, 11 : 8, 12 : 10). W pojedynku o 3. miejsce Grzegorz Karkocha zwyciężył Kacpra Pawlukiewicza (obaj z Sobowidza) 2 : 0 (11 : 8, 11 : 9). Po pięciu turniejach prowadzi Bartosz Pawlukiewicz (80 pkt). Drugi jest Antoni Gurbisz (51 pkt). Na trzecim miejscu ex aequo znajdują się Marcel Żala i Kacper Pawlukiewicz (po 45 pkt),
a na piątym – Grzegorz Karkocha (42 pkt). Szósty turniej odbędzie się na terenie Gminy Pszczółki w Świetlicy w Skowarczu w dniu 4 sierpnia 2020 roku (wtorek) o godzinie 12.00.
Klasyfikacja 5. turnieju:
1. Bartosz Pawlukiewicz (Sobowidz) – 15 pkt
2. Antoni Gurbisz (Sobowidz) – 11 pkt
3. Grzegorz Karkocha (Sobowidz) – 8 pkt
4. Kacper Pawlukiewicz (Sobowidz) – 6 pkt
5. Bartłomiej Stankiewicz (Sobowidz) – 5 pkt
6. Piotr Zakrocki (Mierzeszyn) – 4 pkt
7. Maciej Radkowski (Mierzeszyn) – 3 pkt
8. Roksana Bożyskowska (Domachowo) – 2 pkt
9. Weronika Niemczyk (Domachowo) – 1 pkt
Klasyfikacja po 5. turnieju
1. Bartosz Pawlukiewicz (Sobowidz) – 80 pkt
2. Antoni Gurbisz (Sobowidz) – 51 pkt
3. Marcel Żala (Sobowidz) – 45 pkt
4. Kacper Pawlukiewicz (Sobowidz) – 45 pkt
5. Grzegorz Karkocha (Sobowidz) – 42 pkt
6. Bartłomiej Stankiewicz (Sobowidz) – 28 pkt
7. Oliwia Fijał (Gołębiewo Wielkie) – 15 pkt
8. Kamil Stankiewicz (Sobowidz) – 12 pkt
9. Kajetan Grzesiuk (Klępiny) – 10 pkt
10. Oskar Fibik (Gołębiewko) – 9 pkt
Liliana Krupińska (Sobowidz) – 9 pkt
Piotr Zakrocki (Mierzeszyn) – 9 pkt
13. Norbert Jahnke (Gołębiewko) – 8 pkt
Marcin Wroński (Mierzeszyn) – 8 pkt
15. Łukasz Góra (Mierzeszyn) – 7 pkt
Maciej Radkowski (Mierzeszyn) – 7 pkt
Mateusz Sieniek (Gołębiewko) – 7 pkt
18. Dominik Fibik (Gołębiewko) – 6 pkt
Dawid Góra (Mierzeszyn) – 6 pkt
20. Kacper Pestka (Sobowidz) – 5 pkt
Krzysztof Sielski (Gołębiewko) – 4 pkt
Oskar Stankiewicz (Sobowidz) – 4 pkt
23. Bartosz Góra (Mierzeszyn) – 3 pkt
Kiejstut Grzesiuk (Klępiny) – 3 pkt
Jakub Sulewski (Sobowidz) – 3 pkt
26. Roksana Bożyskowska (Domachowo) – 2 pkt
Patryk Horodecki (Gołębiewko) – 2 pkt
Szymon Radkowski (Mierzeszyn) – 2 pkt
Natalia Rybarska (Sobowidz) – 2 pkt
30. Maciej Ciesielski (Kleszczewo) – 1 pkt
Sławomir Łabędzki (Gołębiewko) – 1 pkt
Weronika Niemczyk (Domachowo) – 1 pkt
Marcel Śliwowski (Gołębiewo Wielkie) – 1 pkt
Karol Wroński (Mierzeszyn) – 1 pkt
Klasyfikacja 5. turnieju:
1. Bartosz Pawlukiewicz (Sobowidz) – 15 pkt
2. Antoni Gurbisz (Sobowidz) – 11 pkt
3. Grzegorz Karkocha (Sobowidz) – 8 pkt
4. Kacper Pawlukiewicz (Sobowidz) – 6 pkt
5. Bartłomiej Stankiewicz (Sobowidz) – 5 pkt
6. Piotr Zakrocki (Mierzeszyn) – 4 pkt
7. Maciej Radkowski (Mierzeszyn) – 3 pkt
8. Roksana Bożyskowska (Domachowo) – 2 pkt
9. Weronika Niemczyk (Domachowo) – 1 pkt
Klasyfikacja po 5. turnieju
1. Bartosz Pawlukiewicz (Sobowidz) – 80 pkt
2. Antoni Gurbisz (Sobowidz) – 51 pkt
3. Marcel Żala (Sobowidz) – 45 pkt
4. Kacper Pawlukiewicz (Sobowidz) – 45 pkt
5. Grzegorz Karkocha (Sobowidz) – 42 pkt
6. Bartłomiej Stankiewicz (Sobowidz) – 28 pkt
7. Oliwia Fijał (Gołębiewo Wielkie) – 15 pkt
8. Kamil Stankiewicz (Sobowidz) – 12 pkt
9. Kajetan Grzesiuk (Klępiny) – 10 pkt
10. Oskar Fibik (Gołębiewko) – 9 pkt
Liliana Krupińska (Sobowidz) – 9 pkt
Piotr Zakrocki (Mierzeszyn) – 9 pkt
13. Norbert Jahnke (Gołębiewko) – 8 pkt
Marcin Wroński (Mierzeszyn) – 8 pkt
15. Łukasz Góra (Mierzeszyn) – 7 pkt
Maciej Radkowski (Mierzeszyn) – 7 pkt
Mateusz Sieniek (Gołębiewko) – 7 pkt
18. Dominik Fibik (Gołębiewko) – 6 pkt
Dawid Góra (Mierzeszyn) – 6 pkt
20. Kacper Pestka (Sobowidz) – 5 pkt
Krzysztof Sielski (Gołębiewko) – 4 pkt
Oskar Stankiewicz (Sobowidz) – 4 pkt
23. Bartosz Góra (Mierzeszyn) – 3 pkt
Kiejstut Grzesiuk (Klępiny) – 3 pkt
Jakub Sulewski (Sobowidz) – 3 pkt
26. Roksana Bożyskowska (Domachowo) – 2 pkt
Patryk Horodecki (Gołębiewko) – 2 pkt
Szymon Radkowski (Mierzeszyn) – 2 pkt
Natalia Rybarska (Sobowidz) – 2 pkt
30. Maciej Ciesielski (Kleszczewo) – 1 pkt
Sławomir Łabędzki (Gołębiewko) – 1 pkt
Weronika Niemczyk (Domachowo) – 1 pkt
Marcel Śliwowski (Gołębiewo Wielkie) – 1 pkt
Karol Wroński (Mierzeszyn) – 1 pkt