W sobotę (5.03.2011r) w hali sportowej Gimnazjum odbył się zapowiadany turniej futsalu w kategorii juniorów o Puchar Wójta Gminy Trąbki Wielkie (`95 i młodsi). Turniej miał na celu sprawdzenie umiejętności i formy poszczególnych zepołów a także zacieśnienie współpracy na niwie sportu pomiedzy gminami Trąbki Wielkie oraz Pruszcz Gdański.

Oto zespoły zgłoszone do turnieju:

Orzeł Straszyn, GTS Rusocin, Błękitni Sobowidz, GTS Przejazdowo, Fosfory Wiślinka, Olimp Mierzeszyn, Sokół Ełganowo, Orzeł Trąbki Wielkie.

II

W obu grupach zwycięzcami zostali przedstawiciele gospodarza - gminy Trąbki Wielkie. Zmierzyli się oni w finale turnieju. Lepsi okazali się zawodnicy Orła Trąbki Wielkie (trener Maciej Gemborys) , którzy pokonali Błękitnych Sobowidz (trener Tomasz Kempa) 3:0 . Dodamy jeszcze , że w meczu o III miejsce w turnieju Olimp Mierzeszyn zwyciężył Orzeł Straszyn również 3:0. Zatem "niegościnni" gospodarze zajęli całe "pudło" podczas tej imprezy. Dodać należą się wielkie podziękowania kierownictwu hali sportowej w Gimnazjum za pomoc w przygotowaniu zawodów oraz współorganizatorowi - OKSiR Łęgowo.