Acro Yoga jest nowoczesną partnerską formą ruchu, która łączy figury z akrobatyki sportowej z jogową miękkością i płynnością. Mimo swej widowiskowości, nie wymaga wcześniejszego przygotowania, szczególnych sprawności ani doświadczenia z jogą czy akrobatyką. To przyjazna zabawa ruchem, która pozwala odkryć nowe perspektywy ruchowe w swoim ciele osobom w różnym wieku.
Grupa docelowa: zajęcia skierowane do osób dorosłych i młodzieży pełnoletniej. Przeznaczone są dla wszystkich którzy pragną rozwijać się motorycznie i bawić się ruchem w parach, trójkach i czwórkach.
Cele: celem zajęć jest wprowadzenie do podstaw Acro Yogi, partnerskiej improwizacji ruchowej, wspólna zabawa ruchem, rozwijanie świadomości ciała i poznawanie nowych stereotypów ruchowych.
Korzyści: zwiększenie mobilności i stabilizacji stawów, wzmacnianie struktur głębokich, radość z partnerskiej zabawy ruchem, możliwość samodzielnej praktyki poznanych technik.
Forma zajęć: treningi 2 godzinne prowadzone raz w tygodniu
Czas: 18:30 – 20:30
Miejsce: sala gimnastyczna wyposażona w materace asekuracyjne lub matę do amortyzacji upadków.
Prowadzący: Jan Staniszewski pasjonat i popularyzator AcroYogi, uczestnik licznych warsztatów w kraju i zagranicą, pasjonat masażu tajskiego i szeroko pojętej terapeutycznej pracy z ciałem oraz nauczyciel z zawodu. Instagram: acromotive
Praktyczne szczegóły: zajęcia odbywają się na macie, boso lub w skarpetkach, w nie krępującym ruchów ubraniu (np. bawełniany t-shirt, spodnie dresowe, spodenki, leginsy, szarawary). Warto zaopatrzyć się w wodę do picia i coś do uzupełnienia energii po treningu. Ćwiczymy w dwójkach, trójkach lub czwórkach. Na zajęcia można przyjść pojedynczo lub ze znajomymi.
Koszt: 30 zł/osoby za 1 zajęcie, 80 zł/miesiąc - 4 zajęcia
Start: 6 września 2023 r. (środa), godz. 18.30 w sali GOKSiR
Zapisy: pod numerem telefonu 600 882 253.
Zapraszamy.
  ACRO MOVEMENT - REGULARNE ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI ACROYOGI W TRĄBKACH WIELKICH
 
     
Wstecz

LICZNIK ODWIEDZIN