URZĄD GMINY TRĄBKI WIELKIE

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

PORTAL INFORMACYJNY

MĘSKIE TOWARZYSTWO ŚPIEWACZE

SPRZEDAŻ BILETÓW MIESIĘCZNYCH

Na luty w dniach:
 
29.01.2015r } 9:00 - 17:00
30.01.2015r
ROZKŁADY JAZDY
W dniu 21 lutego 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej  halowej piłki nożnej U-10 ELNAFT CUP pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola. Udział w nim wzięło 67 osób (4 dziewczyny i 63 chłopców) z 7 klubów: Conrad Gdańsk, Gedania Gdańsk, Lechia Gdańsk, Morena Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański i Sokół Ełganowo, który wystawił dwie drużyny.
Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a następnie po dwie najlepsze z każdej z nich walczyło o miejsca 1 – 4, a pozostałe o miejsca 5 – 8. W finale spotkały się drużyny, które nie poniosły wcześniej żadnej porażki: Conrad Gdańsk i Czarni Pruszcz Gdański. Ta pierwsza drużyna w drodze do finału

Więcej…

W dniu 21 lutego 2015 roku (sobota) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędzie się Turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2005 roku i młodszych ELNAFT CUP. Udział w nim weźmie 8 zespołów: Lechia Gdańsk, Jaguar Gdańsk, Gedania Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Morena Gdańsk, Conrad Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański  i Sokół Ełganowo. Zespoły podzielone zostaną na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane będą w godzinach 9.00 - 12.00. Potem drużyny zagrają mecze półfinałowe i o poszczególne miejsca. Finał planowany jest na 13.45. Cztery najlepsze drużyny otrzymają puchary, a wszystkie - dyplomy. Medale zostaną wręczone wszystkim zawodnikom. Przewidziane są także nagrody:

Więcej…

W dniu 28 stycznia 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim odbyło się pierwsze, w nowej kadencji Rady Powiatu, posiedzenie Powiatowej Rady ds. sportu i rekreacji. Składa się ona z przedstawicieli gmin rekomendowanych przez wójtów gmin oraz Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, pracownika Starostwa wyznaczonego przez Starostę Gdańskiego oraz dwóch członków Komisji Edukacji, Ochrony Zdrowia, Kultury i Sportu Rady Powiatu Gdańskiego wyznaczonych przez Komisję. W okresie nowej kadencji Rady Powiatu Powiatową Radę ds. sportu i rekreacji tworzyć będą: Wojciech Dąbrowski (M. Pruszcz Gdański), Ewa Grabowska (G. Pszczółki), Janusz Jaromin (G. Przywidz), Wojciech Kozłowski (G. Suchy

Więcej…

alt W dniu 24 stycznia 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2003 roku i młodszych o Puchar Starosty Gdańskiego Stefana Skoniecznego. Udział w nim wzięły następujące 10 drużyn: z województwa warmińsko-mazurskiego – Olimpia Elbląg i Huragan Morąg, z województwa pomorskiego – Arka Gdynia, Czarni Pruszcz Gdański, GAP Dąbrowa, Gedania Gdańsk, Gryf Tczew, KP Gdynia, Osiczanka Osice, Santos Gdańsk, a zagrało 96 piłkarzy.
Najpierw drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach. Potem dwie najlepsze z każdej grupy grały „na krzyż” w półfinałach, a pozostałe walczyły odpowiednio o 5., 7. i 9.

Więcej…

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich w 2014 roku organizował wydarzenia sportowe rangi, nie tylko gminnej, ale i powiatowej, wojewódzkiej, krajowej, a nawet międzynarodowej. Było ich 44.
Podobnie jak w przypadku koncertów także imprezy sportowe postanowiliśmy sklasyfikować. Ich kolejność wygląda następująco:

Sportowe TOP 10 – GOKSiR Trąbki Wielkie 2014

1. Gdańsk – Bawaria - Mecz bokserski, Trąbki Wielkie, 18.10.
Podczas meczu odbyło się 8 walk. Trzy z nich stoczyli juniorzy, a pięć –

Więcej…

Podsumowano Współzawodnictwo sportowo-rekreacyjne Gmin Powiatu Gdańskiego w 2014 roku. Po rozegraniu 10 zawodów okazało się, że Mistrzem Powiatu Gdańskiego została Gmina Pruszcz Gdański. Natomiast na drugim miejscu uplasowała się Gmina Trąbki Wielkie. Kolejne miejsca zajęli: Gmina Kolbudy, Miasto Pruszcz Gdański, Gmina Suchy Dąb, Gmina Pszczółki, Gmina Przywidz i Gmina Cedry Wielkie.
Nasze drużyny dwukrotnie zwyciężały (w Turnieju Samorządowców i w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym), dwukrotnie zajmowały 2. miejsca (w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce i w tenisie), trzykrotnie zdobywały 3. miejsca (w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej, w piłce nożnej i w

Więcej…

W dniach 13-14 grudnia 2014 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2001 roku i młodszych ERREA CUP. Udział w nim wzięło 14 zespołów z pięciu województw: mazowieckiego: Gwardia Warszawa i Dragon Warszawa, kujawsko-pomorskiego: Zawisza Bydgoszcz,  wielkopolskiego: Salos Poznań, Unia Swarzędz, Canarinhos Skórzewo, warmińsko-mazurskiego Huragan Morąg i z województwa pomorskiego: Gedania Gdańsk, Jaguar Gdańsk, KP Starogard Gdański, Gryf 2009 Tczew, GKS Kowale, Osiczanka Osice i Orzeł Trąbki Wielkie. Na parkiecie zaprezentowało się 131 piłkarzy i jedna piłkarka. Drużyny najpierw rywalizowały w dwóch grupach po 7

Więcej…

FACEBOOK

BIP

SZUKAJ