Na październik w dniach:

29.09.2014r } 9:00 - 17:00
30.09.2014r
ROZKŁADY JAZDY
W dniu 24 sierpnia br. (niedziela) na leśnej trasie znajdującej się w okolicach Postołowa odbyły się zawody w kolarstwie górskim ELIMINATOR XC. Wyścigi odbyły się w 2 kategoriach: kobiet i mężczyzn. Startowało 38 zawodników, w tym 2 z Rosji i po jednym z Łotwy i Białorusi i 10 zawodniczek, w tym dwie z Łotwy i jedna z Rosji. W Zawodach uczestniczyły zarówno osoby z licencją, jak i bez. Trasa liczyła 900 metrów i składała się z dużej ilości ostrych zakrętów, single tracków, zjazdów, podjazdów, hopów i dropów. Najtrudniejsze elementy na trasie można było jednak ominąć, ale droga wtedy wydłużała się. Na starcie stawały każdorazowo po 4 osoby, z których tylko dwie najszybsze przechodziły do dalszej walki o zwycięstwo. Finały,

Więcej…

Przed ostatnią kolejką Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej o Puchar Wójta Gminy Trabki Wielkie Błażeja Konkola szanse na zwycięstwo w końcowej klasyfikacji miały jeszcze trzy drużyny: Kleszczewo (16 pkt), Green Bombs (15 pkt) oraz tylko teoretyczne Pruska Karczma (13 pkt). O kolejności zespołów miały zadecydować mecze: Green Bombs - Pruska Karczma i Kleszczewo - Sokół. Wszystko rozstrzygnęło się już jednak po tym pierwszym meczu. Początek zapowiadał rekord strzelecki - w ciągu dwóch minut zdobyto trzy bramki i Pruska Karczma prowadziła 2 : 1. Potem już tak nie strzelano, ale ostatecznie osłabiona brakiem braci Dończyków i Mariusza Brzezińskiego drużyna z Kłodawy przegrała 1 : 4.

Więcej…

alt W dniu 24 sierpnia br. (niedziela) od godziny 15.00 na trasie znajdującej się na granicy gmin Trąbki Wielkie i Skarszewy w okolicy miejscowości Postołowo i Trzcianka odbędą się zawody w kolarstwie górskim ELIMINATOR XC. Wyścigi odbywać się będą w 4 kategoriach: dziewcząt (15 - 18 lat), kobiet (19 - 99 lat), chłopców (15 - 18 lat) i mężczyzn (19 - 99 lat). Zawody skierowane są do osób z licencją, jak i bez. Udział w zawodach jest bezpłatny. Trasa liczy 900 metrów i składa się z dużej ilości ostrych zakrętów, single tracków, zjazdów, podjazdów, hopów i dropów. Najtrudniejsze elementy na trasie będzie można ominąć, ale droga wtedy wydłuży się. Na starcie stawać będzie każdorazowo po 4 osoby

Więcej…

Już nie Green Bombs, ale Kleszczewo zasiada na fotelu lidera! Stało się tak po meczu między tymi drużynami, który był hitem 6. kolejki. W pierwszej połowie trwała jeszcze wyrównana walka, ale zakończył ją gol dla Kleszczewa strzelony z...40 m. Ledwo rozpoczęła się druga połowa, a Kleszczewo strzeliło kolejną bramkę i to z jeszcze dalszej odległości. Zdobył ją bowiem bramkarz wybijając piłkę spod swojej bramki. Te kuriozalne gole podłamały piłkarzy z Kłodawy i dali sobie strzelić jeszcze 4 bramki.
W drugim meczu Sokół, mający problemy ze składem i w związku z tym zasilony juniorami, pokonał Pruską Karczmę 6 : 4. Zbyt pewni siebie piłkarze z Pruskiej Karczmy zostali

Więcej…

alt W dniu 7 sierpnia br. odbyła się 5. kolejka Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej o Puchar Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Po tej kolejce jedyną drużyną bez straty punktów jest Green Bombs Kłodawa, która odniosła 5 zwycięstwo wygrywając z Sokołem Ełagnowo aż 8 : 1. Zadanie mieli ułatwione, bo Sokół przystąpił do tego meczu w 5-osobowym składzie. Mimo to dzielnie walczył, a pierwszą bramkę stracił dopiero w 15 minucie meczu. Drugą połowę rozpoczął już w pełnym składzie. Mimo to stracił jeszcze jedną bramkę, ale na 10 minut przed końcem zdołał doprowadzić do wyniku 2 : 1. Chwilę później stracił jednak trzeciego gola, a potem było już tylko gorzej. Główna przyczyna to czerwona kartka na 5

Więcej…

W dniu 29 lipca 2014 roku odbyła się 2. kolejka Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej o Puchar Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola. Najpierw Pruska Karczma pokonała Amberdog 3 : 1. Początek meczu nie zapowiadał jednak takiego wyniku. To Amberdog miał trzy sytuacje 100%, ale ich nie wykorzystał. Nie wykorzystane sytuacje mszczą się. Tak też było w przypadku Amberdoga, który na minutę przed końcem pierwszej połowy stracił bramkę. W drugiej - Pruska Karczma dorzuciła jeszcze dwie, a Amberdog był w stanie odpowiedzieć tylko jedną i to zdobytą w ostatniej minucie meczu. W drugim pojedynku Green Bombs wygrały z Koko Dżambo aż 6 : 2. Piłkarze z Domachowa zdobyli w tym meczu swoje pierwsze bramki

Więcej…

W każdą środę sierpnia w godzinach 10.00 – 12.00 na korcie w Trąbkach Małych przy ulicy Kazimierza Deyny odbywać się będą zajęcia tenisowe dla młodzieży. Podczas zajęć będzie można poznać poszczególne typy uderzeń tenisowych i je doskonalić. Młodzi adepci tenisa będą się także wiele dowiedzieć na temat taktyki gry w tenisa i poruszania się po korcie w czasie meczu. Zajęcia te są bezpłatne. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.