Na listopad w dniach:

30.10.2014r } 9:00 - 17:00
31.10.2014r
ROZKŁADY JAZDY

W dniu 18 października 2014 roku na ringu umiejscowionym w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się międzynarodowy mecz bokserski Gdańsk – Bawaria (Niemcy). W uroczystości rozpoczęcia meczu brali udział: Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol, Prezes Pomorskiego Związku Bokserskiego Jerzy Guss, Prezes BC Bavaria Landshut Oliver Wunsch oraz brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Meksyku Hubert Skrzypczak. Wtedy to nasz Wójt otrzymał pamiątkowy medal Polskiego Związku Bokserskiego, a okazały puchar został wręczony Prezesowi niemieckiego klubu. Nagrodzona została także Kinga Siwa - zawodniczka SAKO Gdańsk, która na ostatnich Mistrzostwach Europy w boksie zdobyła brązowy medal.

Więcej…

W dniu 18 października 2014 roku (sobota) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich zorganizowany zostanie Międzynarodowy Mecz Bokserski Gdańsk -  Bawaria. Odbędzie się wtedy 10 walk 3 rundowych. Udział w naszej drużynie zapowiedzieli najlepsi pięściarze z województwa pomorskiego z Mistrzami Polski: Tomaszem Jabłońskim (Sako Gdańsk) i Kazimierzem Łęgowskim (KS Bokser Chojnice) na czele. Zaprezentują się także brązowi medaliści Mistrzostw Polski: Tomasz Gryckiewicz i Kasjusz Życiński (obaj Sako Gdańsk) oraz medaliści Mistrzostw Polski kadetów: Cezary Łagunionek i Kamil Al-Temimi (obaj Sako Gdańsk). Barw Bawarii bronić będą głównie zawodnicy niemieckiego zespołu BC Bavaria Landshut. Najbardziej utytuowani z nich to:

Więcej…

W dniu 21 września 2014 roku w Halach Tenisowych w Pruszczu Gdańskim odbyły się 14. MIstrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie. Udział w nich wzięło 20 osób z 3 gmin: Kolbudy, Pruszcz Gdański, Trąbki Wielkie oraz Miasta Pruszcz Gdański. Wyjątkowo dobrze wypadła w tych Mistrzostwach nasza ekipa. Najlepiej Patryk Mejer, który w kategorii juniorów (r. 1998 i młodsi) został Mistrzem Powiatu Gdańskiego!!! W półfinale wygrał on 6 : 0, by w finale spotkać się z ...Hubertem Hałunem, także z Trąbek Wielkich. Jego droga do decydującego pojedynku była o wiele bardziej cięższa. W ćwierćfinale wygrał on 6 : 4, a w półfinale dopiero po tie breaku 7 : 6 (4). W finale nie ulegało wątpliwości kto jest lepszy. Wygrał Patryk 6 : 0, 6

Więcej…

alt W dniu 2 września 2014 roku na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria w Pruszczu Gdańskim odbył się 14. Turniej sportowo - rekreacyjny Samorządowców Powiatu Gdańskiego. Rywalizowano w 6 konkurencjach: rzut do kosza, rzut ringo, strzał do pustej bramki, slalom z piłką nożną, piłką do koszykówki i piłką do unihokeja, wyciskanie sztangi na ławeczce i przeciąganie liny. Zwycięzcami Turnieju zostali zawodnicy z Gminy Trąbek Wielkich, którzy powtórzyli to osiągnięcie sprzed roku. Drugie miejsce, mimo, że zdobyli tyle samo punktów co Trąbki Wielkie, zajęli reprezentanci Miasta Pruszcz Gdański - zadecydowała o tym większa ilość pierwszych miejsc.

Więcej…

W dniu 24 sierpnia br. (niedziela) na leśnej trasie znajdującej się w okolicach Postołowa odbyły się zawody w kolarstwie górskim ELIMINATOR XC. Wyścigi odbyły się w 2 kategoriach: kobiet i mężczyzn. Startowało 38 zawodników, w tym 2 z Rosji i po jednym z Łotwy i Białorusi i 10 zawodniczek, w tym dwie z Łotwy i jedna z Rosji. W Zawodach uczestniczyły zarówno osoby z licencją, jak i bez. Trasa liczyła 900 metrów i składała się z dużej ilości ostrych zakrętów, single tracków, zjazdów, podjazdów, hopów i dropów. Najtrudniejsze elementy na trasie można było jednak ominąć, ale droga wtedy wydłużała się. Na starcie stawały każdorazowo po 4 osoby, z których tylko dwie najszybsze przechodziły do dalszej walki o zwycięstwo. Finały,

Więcej…

Przed ostatnią kolejką Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej o Puchar Wójta Gminy Trabki Wielkie Błażeja Konkola szanse na zwycięstwo w końcowej klasyfikacji miały jeszcze trzy drużyny: Kleszczewo (16 pkt), Green Bombs (15 pkt) oraz tylko teoretyczne Pruska Karczma (13 pkt). O kolejności zespołów miały zadecydować mecze: Green Bombs - Pruska Karczma i Kleszczewo - Sokół. Wszystko rozstrzygnęło się już jednak po tym pierwszym meczu. Początek zapowiadał rekord strzelecki - w ciągu dwóch minut zdobyto trzy bramki i Pruska Karczma prowadziła 2 : 1. Potem już tak nie strzelano, ale ostatecznie osłabiona brakiem braci Dończyków i Mariusza Brzezińskiego drużyna z Kłodawy przegrała 1 : 4.