URZĄD GMINY TRĄBKI WIELKIE

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

PORTAL INFORMACYJNY

MĘSKIE TOWARZYSTWO ŚPIEWACZE

SPRZEDAŻ BILETÓW MIESIĘCZNYCH

Na luty w dniach:
 
29.01.2015r } 9:00 - 17:00
30.01.2015r
ROZKŁADY JAZDY
W dniu 24 stycznia 2014 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2003 roku i młodszych o Puchar Starosty Gdańskiego Stefana Skoniecznego. Udział w nim wzięły następujące 10 drużyn: z województwa warmińsko-mazurskiego – Olimpia Elbląg i Huragan Morąg, z województwa pomorskiego – Arka Gdynia, Czarni Pruszcz Gdański, GAP Dąbrowa, Gedania Gdańsk, Gryf Tczew, KP Gdynia, Osiczanka Osice, Santos Gdańsk, a zagrało 96 piłkarzy.
Najpierw drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach. Potem dwie najlepsze z każdej grupy grały „na krzyż” w półfinałach, a pozostałe walczyły odpowiednio o 5., 7. i 9.

Więcej…

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich w 2014 roku organizował wydarzenia sportowe rangi, nie tylko gminnej, ale i powiatowej, wojewódzkiej, krajowej, a nawet międzynarodowej. Było ich 44.
Podobnie jak w przypadku koncertów także imprezy sportowe postanowiliśmy sklasyfikować. Ich kolejność wygląda następująco:

Sportowe TOP 10 – GOKSiR Trąbki Wielkie 2014

1. Gdańsk – Bawaria - Mecz bokserski, Trąbki Wielkie, 18.10.
Podczas meczu odbyło się 8 walk. Trzy z nich stoczyli juniorzy, a pięć –

Więcej…

Podsumowano Współzawodnictwo sportowo-rekreacyjne Gmin Powiatu Gdańskiego w 2014 roku. Po rozegraniu 10 zawodów okazało się, że Mistrzem Powiatu Gdańskiego została Gmina Pruszcz Gdański. Natomiast na drugim miejscu uplasowała się Gmina Trąbki Wielkie. Kolejne miejsca zajęli: Gmina Kolbudy, Miasto Pruszcz Gdański, Gmina Suchy Dąb, Gmina Pszczółki, Gmina Przywidz i Gmina Cedry Wielkie.
Nasze drużyny dwukrotnie zwyciężały (w Turnieju Samorządowców i w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym), dwukrotnie zajmowały 2. miejsca (w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce i w tenisie), trzykrotnie zdobywały 3. miejsca (w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej, w piłce nożnej i w

Więcej…

W dniach 13-14 grudnia 2014 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2001 roku i młodszych ERREA CUP. Udział w nim wzięło 14 zespołów z pięciu województw: mazowieckiego: Gwardia Warszawa i Dragon Warszawa, kujawsko-pomorskiego: Zawisza Bydgoszcz,  wielkopolskiego: Salos Poznań, Unia Swarzędz, Canarinhos Skórzewo, warmińsko-mazurskiego Huragan Morąg i z województwa pomorskiego: Gedania Gdańsk, Jaguar Gdańsk, KP Starogard Gdański, Gryf 2009 Tczew, GKS Kowale, Osiczanka Osice i Orzeł Trąbki Wielkie. Na parkiecie zaprezentowało się 131 piłkarzy i jedna piłkarka. Drużyny najpierw rywalizowały w dwóch grupach po 7

Więcej…

W dniach 13-14 grudnia 2014 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędzie się Turniej halowej piłki nożnej chłopców (r. 2001) ERREA CUP. Udział w nim wezmą następujace zespoły: z województwa mazowieckiego: Gwardia Warszawa i Dragon Warszawa, z wojwództwa kujawsko-pomorskiego: Zawisza Bydgoszcz i Elana Toruń, z województwa wielkopolskiego: Salos Poznań, Unia Swarzędz, Canarinhos Skórzewo, z województwa warmińsko-mazurskiego Huragan Morąg i z województwa pomorskiego: Gedania Gdańsk, Jaguar Gdańsk, KP Starogard Gdański, Gryf 2009 Tczew, GKS Kowale i Osiczanka Osice. Drużyny rywalizować będą w dwóch grupach, z których pierwsze cztery utworzą Grupę Złotą i walczyć

Więcej…

W dniu 7 grudnia 2014 roku w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sobowidzu odbyły się 14. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym. Udział w nich wzięło 47 osób z 6 gmin. Rozgrywki prowadzone były w 13 kategoriach. Grano do trzech wygranych setów systemami: „każdy z każdym”, gdy rywalizowały 4, 3 lub 2 osoby i pucharowym, gdy rywalizowało 6 zawodników. Najwięcej zwycięstw zanotowali przedstawiciele gmin: Pruszcz Gdański i Suchy Dąb po 4, ale to ekipa Gminy Trąbek Wielkich, która jako jedyna obsadziła wszystkie kategorie, okazała się najlepsza w klasyfikacji punktowej. Wszystkie osoby reprezentujące naszą Gminę zdobyły medale!!! 3 z nich (Żaklin Sadoch, Emilia Mazurek i Urszula Leszczyńska) zwyciężyły w

Więcej…

Znakomicie spisali się zawodnicy sportu psich zaprzęgów z Ełganowa na Mistrzostwach Europy IFSS, które odbyły się w dniach 28 – 30 listopada 2014 r. we francuskiej miejscowości Lamotte-Beuvron. W ich koronnej konkurencji bikejoringu (kolarz i pies) Igor Tracz z Jamalem pokonał wszystkich rywali i został Mistrzem Europy, Łukasz Hennig z Octem wśród juniorów zajął drugie miejsce, a Oskar Trzoska z Dodą uplasował się na piątej pozycji. Igor Tracz wraz z szóstką swoich psów (Octo, Doda, Ozzi, Nella, Pussy i Nergal) startował również na trójkołowcu w klasie DR5-8 ścigając się z zaprzęgami liczącymi 8 psów i …zdobył srebrny medal.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…

FACEBOOK

BIP

SZUKAJ