URZĄD GMINY TRĄBKI WIELKIE

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

PORTAL INFORMACYJNY

MĘSKIE TOWARZYSTWO ŚPIEWACZE

SPRZEDAŻ BILETÓW MIESIĘCZNYCH

Na czerwiec w dniach:
 
28.05.2015r } 9:00 - 17:00
29.05.2015r
ROZKŁADY JAZDY
W maju przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich powstała nowa sekcja. Jest to sekcja wspinaczkowa. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 17.00 na mobilnej ściance wspinaczkowej znajdującej się przy Szkole Podstawowej w Trąbkach Wielkich. Ścianka ta posiadaj trzy niezależne tory o wysokości 7 m. Instruktorem jest Mistrz Świata w wyścigach psich zaprzęgów i doświadczony wspinacz Igor Tracz. Wszelkich informacji udziela on pod numerem telefonu 519 691 544. Zainteresowanych zapraszamy.


Więcej…

W dniu 22 marca 2015 roku podczas XVII Festiwalu Brydżowego w Pruszczu Gdańskim ogłoszono wyniki Mistrzostw Powiatu w brydżu sportowym. Rozgrywki składały się z 7 turniejów rozgrywanych parami. Trzy z nich (29.01., 12.02., 26.02.) odbyły się w Pruszczu Gdańskim, następne trzy (6.02., 20.02., 6.03.) w Juszkowie, a ostatni 13.03. w Kolniku. Za każdy turniej uczestnicy otrzymywali punkty do klasyfikacji końcowej - za pierwsze miejsce - tyle ile było par w turnieju, za każde następne o jeden mniej i dodatkowo za pierwsze miejsce jeden punkt. Udział w nich wzięło 28 osób. Najlepszym okazał się Tadeusz Koronowski, drugi był Sławomir Lejk, a trzeci arcymistrz międzynarodowy Kazimierz Gralak. W Mistrzostwach startowały

Więcej…

W dniu 15 marca 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 15. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w halowej piłce nożnej.
Udział w nich wzięło 7 drużyn (52 piłkarzy). Zostały one podzielone na dwie grupy, w których grano systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali o 1. miejsce, a drużyny, które uplasowały się na drugiej pozycji walczyły o 3. miejsce. Mecze trwały 12 minut.
Mistrzem została reprezentacja Gminy Kolbudy. Wygraną zawdzięczają przede wszystkim ogromnej determinacji i grze do końca.
Rozegrali oni trzy mecze i wszystkie wygrali różnicą jednej bramki strzelonej w końcówkach meczów. W pierwszym z Trąbkami Wielkimi przegrywali od 6

Więcej…

W dniu 15 marca 2015 roku (niedziela) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się 15. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w halowej piłce nożnej. Udział w nich wezmą reprezentacje gmin: Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb i Trąbki Wielkie oraz reprezentacja Miasta Pruszcz Gdański, Odprawa kierowników i losowanie dwóch 4-drużynowych grup zaplanowano o godzinie 9.30, a pierwsze mecze o godzinie 10.00. Drużyny występować będą w 5-osobowych składach, a mecze trwać będą po 12 minut bez przerwy.
Mistrzami w ub. roku zostali piłkarze z Gminy Pruszcz Gdański, a nasi zajęli 3. miejsce,

Więcej…

W dniu 21 lutego 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej  halowej piłki nożnej U-10 ELNAFT CUP pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola. Udział w nim wzięło 67 osób (4 dziewczyny i 63 chłopców) z 7 klubów: Conrad Gdańsk, Gedania Gdańsk, Lechia Gdańsk, Morena Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański i Sokół Ełganowo, który wystawił dwie drużyny.
Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a następnie po dwie najlepsze z każdej z nich walczyło o miejsca 1 – 4, a pozostałe o miejsca 5 – 8. W finale spotkały się drużyny, które nie poniosły wcześniej żadnej porażki: Conrad Gdańsk i Czarni Pruszcz Gdański. Ta pierwsza drużyna w drodze do finału

Więcej…

W dniu 21 lutego 2015 roku (sobota) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędzie się Turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2005 roku i młodszych ELNAFT CUP. Udział w nim weźmie 8 zespołów: Lechia Gdańsk, Jaguar Gdańsk, Gedania Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Morena Gdańsk, Conrad Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański  i Sokół Ełganowo. Zespoły podzielone zostaną na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane będą w godzinach 9.00 - 12.00. Potem drużyny zagrają mecze półfinałowe i o poszczególne miejsca. Finał planowany jest na 13.45. Cztery najlepsze drużyny otrzymają puchary, a wszystkie - dyplomy. Medale zostaną wręczone wszystkim zawodnikom. Przewidziane są także nagrody:

Więcej…

W dniu 28 stycznia 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim odbyło się pierwsze, w nowej kadencji Rady Powiatu, posiedzenie Powiatowej Rady ds. sportu i rekreacji. Składa się ona z przedstawicieli gmin rekomendowanych przez wójtów gmin oraz Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, pracownika Starostwa wyznaczonego przez Starostę Gdańskiego oraz dwóch członków Komisji Edukacji, Ochrony Zdrowia, Kultury i Sportu Rady Powiatu Gdańskiego wyznaczonych przez Komisję. W okresie nowej kadencji Rady Powiatu Powiatową Radę ds. sportu i rekreacji tworzyć będą: Wojciech Dąbrowski (M. Pruszcz Gdański), Ewa Grabowska (G. Pszczółki), Janusz Jaromin (G. Przywidz), Wojciech Kozłowski (G. Suchy

Więcej…

FACEBOOK

LINK DO PRZYSZŁOŚCI 2015

ŚPIEWAJĄCA POLSKA 2015

BIP

LICZNIK ODWIEDZIN

Użytkowników : 7
Artykułów : 1180
Odsłon : 390910

SZUKAJ