URZĄD GMINY TRĄBKI WIELKIE

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

PORTAL INFORMACYJNY

MĘSKIE TOWARZYSTWO ŚPIEWACZE

SPRZEDAŻ BILETÓW MIESIĘCZNYCH

Na luty w dniach:
 
29.01.2015r } 9:00 - 17:00
30.01.2015r
ROZKŁADY JAZDY
W dniu 15 marca 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 15. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w halowej piłce nożnej.
Udział w nich wzięło 7 drużyn (52 piłkarzy). Zostały one podzielone na dwie grupy, w których grano systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali o 1. miejsce, a drużyny, które uplasowały się na drugiej pozycji walczyły o 3. miejsce. Mecze trwały 12 minut.
Mistrzem została reprezentacja Gminy Kolbudy. Wygraną zawdzięczają przede wszystkim ogromnej determinacji i grze do końca.
Rozegrali oni trzy mecze i wszystkie wygrali różnicą jednej bramki strzelonej w końcówkach meczów. W pierwszym z Trąbkami Wielkimi przegrywali od 6

Więcej…

W dniu 15 marca 2015 roku (niedziela) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się 15. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w halowej piłce nożnej. Udział w nich wezmą reprezentacje gmin: Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb i Trąbki Wielkie oraz reprezentacja Miasta Pruszcz Gdański, Odprawa kierowników i losowanie dwóch 4-drużynowych grup zaplanowano o godzinie 9.30, a pierwsze mecze o godzinie 10.00. Drużyny występować będą w 5-osobowych składach, a mecze trwać będą po 12 minut bez przerwy.
Mistrzami w ub. roku zostali piłkarze z Gminy Pruszcz Gdański, a nasi zajęli 3. miejsce,

Więcej…

W dniu 21 lutego 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej  halowej piłki nożnej U-10 ELNAFT CUP pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola. Udział w nim wzięło 67 osób (4 dziewczyny i 63 chłopców) z 7 klubów: Conrad Gdańsk, Gedania Gdańsk, Lechia Gdańsk, Morena Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański i Sokół Ełganowo, który wystawił dwie drużyny.
Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a następnie po dwie najlepsze z każdej z nich walczyło o miejsca 1 – 4, a pozostałe o miejsca 5 – 8. W finale spotkały się drużyny, które nie poniosły wcześniej żadnej porażki: Conrad Gdańsk i Czarni Pruszcz Gdański. Ta pierwsza drużyna w drodze do finału

Więcej…

W dniu 21 lutego 2015 roku (sobota) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędzie się Turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2005 roku i młodszych ELNAFT CUP. Udział w nim weźmie 8 zespołów: Lechia Gdańsk, Jaguar Gdańsk, Gedania Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Morena Gdańsk, Conrad Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański  i Sokół Ełganowo. Zespoły podzielone zostaną na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane będą w godzinach 9.00 - 12.00. Potem drużyny zagrają mecze półfinałowe i o poszczególne miejsca. Finał planowany jest na 13.45. Cztery najlepsze drużyny otrzymają puchary, a wszystkie - dyplomy. Medale zostaną wręczone wszystkim zawodnikom. Przewidziane są także nagrody:

Więcej…

W dniu 28 stycznia 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim odbyło się pierwsze, w nowej kadencji Rady Powiatu, posiedzenie Powiatowej Rady ds. sportu i rekreacji. Składa się ona z przedstawicieli gmin rekomendowanych przez wójtów gmin oraz Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, pracownika Starostwa wyznaczonego przez Starostę Gdańskiego oraz dwóch członków Komisji Edukacji, Ochrony Zdrowia, Kultury i Sportu Rady Powiatu Gdańskiego wyznaczonych przez Komisję. W okresie nowej kadencji Rady Powiatu Powiatową Radę ds. sportu i rekreacji tworzyć będą: Wojciech Dąbrowski (M. Pruszcz Gdański), Ewa Grabowska (G. Pszczółki), Janusz Jaromin (G. Przywidz), Wojciech Kozłowski (G. Suchy

Więcej…

alt W dniu 24 stycznia 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2003 roku i młodszych o Puchar Starosty Gdańskiego Stefana Skoniecznego. Udział w nim wzięły następujące 10 drużyn: z województwa warmińsko-mazurskiego – Olimpia Elbląg i Huragan Morąg, z województwa pomorskiego – Arka Gdynia, Czarni Pruszcz Gdański, GAP Dąbrowa, Gedania Gdańsk, Gryf Tczew, KP Gdynia, Osiczanka Osice, Santos Gdańsk, a zagrało 96 piłkarzy.
Najpierw drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach. Potem dwie najlepsze z każdej grupy grały „na krzyż” w półfinałach, a pozostałe walczyły odpowiednio o 5., 7. i 9.

Więcej…

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich w 2014 roku organizował wydarzenia sportowe rangi, nie tylko gminnej, ale i powiatowej, wojewódzkiej, krajowej, a nawet międzynarodowej. Było ich 44.
Podobnie jak w przypadku koncertów także imprezy sportowe postanowiliśmy sklasyfikować. Ich kolejność wygląda następująco:

Sportowe TOP 10 – GOKSiR Trąbki Wielkie 2014

1. Gdańsk – Bawaria - Mecz bokserski, Trąbki Wielkie, 18.10.
Podczas meczu odbyło się 8 walk. Trzy z nich stoczyli juniorzy, a pięć –

Więcej…

FACEBOOK

BIP

SZUKAJ