11. Biesiada „Trąbki w Trąbkach” odbędzie się w dniu 12 września 2015 roku (sobota), natomiast Biesiada Dożynkowa – w dniu 13 września 2015 roku (niedziela). Wystąpią wtedy m.in.: zespół Brathanki oraz Przemysław Radziszewski.

KONKURS NA HEJNAŁ GMINY

URZĄD GMINY TRĄBKI WIELKIE

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

PORTAL INFORMACYJNY

MĘSKIE TOWARZYSTWO ŚPIEWACZE

SPRZEDAŻ BILETÓW MIESIĘCZNYCH

Na sierpień w dniach:
 
30.07.2015r } 9:00 - 17:00
31.07.2015r
ROZKŁADY JAZDY
W dniu 2 lipca 2015 roku rozpoczęła się akcja pt. "Wakacje z tenisem stołowym" zorganizowana przez UKS Kosynier i GOKSiR Trąbki Wielkie. Polega ona ma rozegraniu w okresie wakacji turniejów tenisa stołowego w 8 świetlicach Gminy Trąbki Wielkie oraz w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich. Pierwszy turniej odbył się w Gołębiewku. Udział w nim wzięło 6 zawodników. Grano systemem "każdy z każdym". Najlepszym okazał się Patryk Pętlak z Sobowidza, który w całym turnieju stracił tylko jednego seta. Seta tego "urwał" zwycięzcy Szymon Piepiórka, również z Sobowidza i uplasował się na drugim miejscu. Trzeci w turnieju był reprezentant gospodarzy Oskar Fibik. Kolejne miejsca zajęli: Jan Skulimowski z Gołębiewa Wielkiego, Krzysztof Sielski i Patryk Horodecki (obaj z Gołębiewka).

Więcej…

W dniu 16 czerwca 2015 roku w Sali widowiskowej GOKSiR odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego w Gminie Trąbki Wielkie. Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol oraz Przewodniczący Rady Gminy Trąbki Wielkie Zbigniew Leszczyński wręczyli najlepszym zawodniczkom i zawodnikom z poszczególnych szkół dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe. Wyróżnieni zostali: Oliwia Schuchardt i Dominik Schützmann (oboje ze SP w Czerniewie), Aleksandra Sadoch i Kacper Kąkol (oboje ze SP w Kłodawie), Natalia Mądrzejewska i Bartosz Grabiński (oboje ze SP w Mierzeszynie), Dorota Krasińska i Michał Stankiewicz (oboje ze SP w Sobowidzu),  Aleksandra Stoduś i Aleksander Ossowski (oboje ze SP w Trąbkach

Więcej…

W dniu 11 czerwca 2015 roku w Centrum Rekreacji w Juszkowie odbył się 15. Turniej Sportowo-Rekreacyjny Samorządowców Powiatu Gdańskiego. Udział w nim wzięło 9 drużyn – reprezentacje gmin: Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie oraz Miasta Pruszcz Gdański i Starostwa Powiatowego. Rywalizowano w 6 konkurencjach. Nasza ekipa spisała się bardzo dobrze. W dwóch konkurencjach okazała się najlepsza. Przede wszystkim w tej najbardziej widowiskowej, czyli w przeciąganiu liny (tym razem z udziałem pań). Najwięcej emocji dostarczył pojedynek z Miastem Pruszcz Gdański, który trwał prawie 1,5 minuty. Raz jedna drużyna,

Więcej…

W maju przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich powstała nowa sekcja. Jest to sekcja wspinaczkowa. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 17.00 na mobilnej ściance wspinaczkowej znajdującej się przy Szkole Podstawowej w Trąbkach Wielkich. Ścianka ta posiadaj trzy niezależne tory o wysokości 7 m. Instruktorem jest Mistrz Świata w wyścigach psich zaprzęgów i doświadczony wspinacz Igor Tracz. Wszelkich informacji udziela on pod numerem telefonu 519 691 544. Zainteresowanych zapraszamy.


Więcej…

W dniu 22 marca 2015 roku podczas XVII Festiwalu Brydżowego w Pruszczu Gdańskim ogłoszono wyniki Mistrzostw Powiatu w brydżu sportowym. Rozgrywki składały się z 7 turniejów rozgrywanych parami. Trzy z nich (29.01., 12.02., 26.02.) odbyły się w Pruszczu Gdańskim, następne trzy (6.02., 20.02., 6.03.) w Juszkowie, a ostatni 13.03. w Kolniku. Za każdy turniej uczestnicy otrzymywali punkty do klasyfikacji końcowej - za pierwsze miejsce - tyle ile było par w turnieju, za każde następne o jeden mniej i dodatkowo za pierwsze miejsce jeden punkt. Udział w nich wzięło 28 osób. Najlepszym okazał się Tadeusz Koronowski, drugi był Sławomir Lejk, a trzeci arcymistrz międzynarodowy Kazimierz Gralak. W Mistrzostwach startowały

Więcej…

W dniu 15 marca 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 15. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w halowej piłce nożnej.
Udział w nich wzięło 7 drużyn (52 piłkarzy). Zostały one podzielone na dwie grupy, w których grano systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali o 1. miejsce, a drużyny, które uplasowały się na drugiej pozycji walczyły o 3. miejsce. Mecze trwały 12 minut.
Mistrzem została reprezentacja Gminy Kolbudy. Wygraną zawdzięczają przede wszystkim ogromnej determinacji i grze do końca.
Rozegrali oni trzy mecze i wszystkie wygrali różnicą jednej bramki strzelonej w końcówkach meczów. W pierwszym z Trąbkami Wielkimi przegrywali od 6

Więcej…

W dniu 15 marca 2015 roku (niedziela) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się 15. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w halowej piłce nożnej. Udział w nich wezmą reprezentacje gmin: Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb i Trąbki Wielkie oraz reprezentacja Miasta Pruszcz Gdański, Odprawa kierowników i losowanie dwóch 4-drużynowych grup zaplanowano o godzinie 9.30, a pierwsze mecze o godzinie 10.00. Drużyny występować będą w 5-osobowych składach, a mecze trwać będą po 12 minut bez przerwy.
Mistrzami w ub. roku zostali piłkarze z Gminy Pruszcz Gdański, a nasi zajęli 3. miejsce,

Więcej…

FACEBOOK

LINK DO PRZYSZŁOŚCI 2015

ŚPIEWAJĄCA POLSKA 2015

BIP

LICZNIK ODWIEDZIN

Użytkowników : 2
Artykułów : 1207
Odsłon : 423849

SZUKAJ