Niezwykłym wyczynem popisał się Adam Lataszewicz (na zdjęciu z prawej) z Sobowidza podczas 6. Mistrzostw Gminy Trąbki Wielkie w wędkarstwie zorganizowanych w dniu 26 maja br. (niedziela) na jeziorze Bronisława w Cząstkowie. Otóż w czasie 3-godzinnych zawodów złowił on 155 ryb o łącznej wadze 3400 g. Tym wynikiem zdeklasował rywali, gdyż zdobywca srebrnego medalu Mistrzostw Gminy, jego kolega z Sobowidza, Piotr Jasiński (na zdjęciu z lewej) wyciągnął z wody tylko 71 ryb, a Radosław Nierzwicki z Gołębiewa Średniego, który zajął trzecie miejsce – 42 ryby. W takiej sytuacji nie było wątpliwości, które sołectwo wygra w klasyfikacji drużynowej. Sobowidz uzyskał wynik 4960 g, na drugim miejscu było

Więcej…

6. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w wędkarstwie zorganizowane zostaną w dniu 26 maja br. (niedziela) na stawie Bronisława w Cząstkowie.
Zawody odbędą się w jednej kategorii wiekowej: (rocznik 1995 i starsi). W zawodach może uczestniczyć tylko jedna drużyna z sołectwa składająca się co najwyżej z trzech osób (jedna kobieta i dwóch mężczyzn).
Każdy zawodnik będzie mógł łowić ryby tylko jedną wędką.
Każdy zawodnik musi posiadać siatkę, w której umieszczał będzie złowione ryby.
Szczegółowe zasady Mistrzostw zostaną omówione przed Zawodami.
Zgłaszać można się osobiście w GOKSiR, przez Internet na adres:

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN