Po raz trzeci z rzędu Sołectwo Trąbki Wielkie okazało się najlepsze w Mistrzostwach Gminy Trąbki Wielkie w lekkoatletyce, na drugim miejscu uplasowało się Sołectwo Kleszczewo, a trzecie miejsce zajęło Sołectwo Ełganowo.
W tegorocznych 28. Mistrzostwach, mimo nie najlepszej pogody, udział wzięły 53 osoby z 10 sołectw.
Najlepszymi uczestnikami Mistrzostw, podobnie jak przed rokiem, zostali Katarzyna Lul z Klępin, która zdobyła 3 złote i jeden srebrny medal oraz Adam Radziszewski z Trąbek Wielkich, zdobywca dwóch złotych i dwóch srebrnych medali. Zarówno w/w jak i innym uczestnikom Mistrzostw nie

Więcej…

12 maja br. na stadionie w Trąbkach Wielkich odbędą się 28. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w lekkoatletyce. Kobiety rywalizować będą w sześciu konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 200 m, bieg na 800 m, sztafeta 4 x 100 m, skok w dal i pchnięcie kulą (4 kg). Mężczyźni również w sześciu konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 200 m, bieg na 1500 m, sztafeta 4 x 100 m, skok w dal i pchnięcie kulą (7,26 kg). Zawody rozpoczną się o godzinie 14.00, natomiast biuro zawodów czynne będzie od godziny 13.30.