W dniu 17 marca br. w Hali Sportowej Gimnazjum odbyły się 4. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce kobiet. Udział w nich wzięły trzy drużyny: Ełganowo, Sobowidz i Trąbki Wielkie. Grały one systemem każda z każdą. Mecze trwały 2 x 8 minut, przy czym w ostatniej minucie drugiej połowy czas był zatrzymywany na przerwy w grze.
Zwyciężyły, już po raz trzeci z rzędu, zawodniczki z Sobowidza. Pokonały one rywalki z Trąbek Wielkich 26 : 4 i z Ełganowa 50 : 7. Wystąpiły w następującym składzie: Agnieszka Pettke, Magdalena Muszyńska, Monika Sulewska, Monika Kaczyńska, Aleksandra Witoń i Ewa Buga. Najlepszą zawodniczką Mistrzostw została Monika Kaczyńska, oczywiście z

Więcej…

Po Mistrzostwach Gminy w szachach i w warcabach kolejną dyscypliną w ramach Współzawodnictwa Sołectw będzie koszykówka.
Najpierw zagrają panie. 4. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce kobiet odbędą się w dniu 17 marca br. (niedziela) w Hali Sportowej Gimnazjum w Trąbkach Wielkich.
Biuro Mistrzostw otwarte będzie od godziny 15.30, natomiast pierwszy mecz planowany jest na godzinę 16.00.
Rywalizować będą mieszkanki naszej Gminy urodzone w 1995 roku i starsze. Drużyny mogą się składać maksymalnie z 8 zawodniczek. W Mistrzostwach może uczestniczyć dowolna ilość drużyn składających się z