W dniu 27 kwietnia br. w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 5. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce mężczyzn. Udział w nich wzięły 4 zespoły: Domachowo, Pawłowo, Trąbki Małe i Trąbki Wielkie. Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Grano dwa razy po 10 minut. Faworytami były drużyny z Trąbek Wielkich i Trąbek Małych. I rzeczywiście bez problemów pokonali oni swoich rywali, by następnie zmierzyć się w meczu o 1. miejsce. W pierwszej połowie ze skutecznością było kiepsko. Pierwszy celny rzut wykonał dopiero w 2 minucie Mariusz Zaorski z Trąbek Małych. Drugi Łukasz Murawski z Trąbek Wielkich w 4 minucie, a trzeci jego kolega z drużyny Jakub Lewańczyk w 5 minucie i było

Więcej…

W dniu 27 kwietnia br. (niedziela) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się 5. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce mężczyzn. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 13.30, natomiast rozgrywki rozpoczną się o godzinie 14.00. W Mistrzostwach mogą uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy naszej Gminy i to bez względu na wiek. Drużyny mogą się składać maksymalnie z 8 zawodników. S ystem rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów. M ecze trwać będą 2 x 10 minut (w ostatniej minucie drugiej połowy czas będzie zatrzymywany na przerwy w grze). W każdej połowie przysługiwać będzie każdej drużynie 30 sekundowa przerwa, natomiast przerwa między połowami trwać będzie 2 minuty. W przypadku remisu zarządzona zostanie dogrywka, która zakończy się po