Także we wtorek, 8 lipca, w Trąbkach Małych padało. Na szczęście już nie tak jak w niedzielę i Mistrzostwa Gminy w tenisie mogły być dokończone. Najpierw na kort wyszli półfinaliści. Dariusz Pettke z Sobowidza pokonał Pawła Blejdera z Kaczek w dwóch setach. Tylko w pierwszym secie tenisista z Kaczek próbował nawiązać walkę. W drugim niepodzielnie panował na korcie już Dariusz Pettke. Następny pojedynek, Paweł Blejder - Patryk Mejer (Trąbki Wielkie), decydował o 3. miejscu. Początkowo lepsze wrażenie sprawiał Paweł Blejder. Prowadził on już 5 : 3 i następnie... przegrał 4 gemy. W drugim secie Patryk Mejer już w pierwszym gemie przełamał Pawła Blejdera, a następnie wygrał swoje podanie i było 4 : 2. Potem prowadził 5 : 3 i ostatecznie wygrał 6 : 4.

Więcej…

W dniu 6 lipca 2014 roku na korcie w Trąbkach Malych odbyły się Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w tenisie. Udział w nich wzięło 10 tenistów z 5 sołectw. Mecze odbywały się systemem pucharowym do dwóch wygranych setów od stanu 2 : 2. Mistrzostwa składać się miały z dwóch meczów eliminacyjnych, czterech ćwierćfinałowych, dwóch półfinałowych, meczu o 3. miejsce i finału. Niestety, z powody pogody, udało się rozegrać tylko 7 pojedynków. Jako pierwsi na kort wyszli, w potwornym upale, uczeń, już III klasy, Szkoły Podstawowej w Kłodawie Leon Zaorski oraz tegoroczny maturzysta Mateusz Janczurewicz. Nie było więc wątpliwości kto wygra. Najmłodszy uczestnik Mistrzostw zaskoczył jednak wszystkich