W dniu 9 listopada 2014 roku w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sobowidzu odbyły się 37. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w tenisie stołowym. Rozgrywki prowadzone były w 12 kategoriach. Udział w nich wzięło 66 osób z 11 sołectw. Wiele z nich przybyło całymi rodzinami. Grano na 7 stołach. Mecze rozgrywane były do 3 wygranych setów. Mistrzostwa zostały zdominowane przez 25-osobową ekipę gospodarzy. Aż 18 osób z Sobowidza zdobyło medale, w tym 9 -  złote.  Na drugim miejscu uplasowało się Sołectwo Trąbki Małe, a na trzecim – Sołectwo Gołębiewko. A oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach: żaczki – Weronika Bruchmann (Sobowidz), żacy – Kacper

Więcej…

W dniu 9 listopada 2014 roku (niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sobowidzu odbędą się 37. Mistrzostw Gminy Trąbki Wielkie w tenisie stołowym. Mistrzostwa rozgrywane będą według programu: