Drużyna niewielkiej osady w Sołectwie Graniczna Wieś o nazwie PRUSKA KARCZMA okazała się najlepsza w 16. Mistrzostwach Gminy Trąbki Wielkie w futsalu. W jej barwach grało 4 braci Mejer (Łukasz, Paweł, Przemysław, Robert), 2 braci Elas (Artur, Mateusz), Arkadiusz Kiedrowski, Bartłomiej Węsierski, a także Sebastian Bara i Dominik Szostek. W Turnieju finałowym wygrali 4 mecze, 1 bezbramkowo zremisowali i zajęli pierwsze miejsce tracąc tylko jedną bramkę. Pierwszy mecz grupowy rozegrali z Pawłowem. Zespół ten napędził im sporo strachu nie wykorzystując kilku sytuacji stuprocentowych i dwa razy trafiając w słupek bramki. Dopiero kiedy za czerwoną kartkę boisko musiał opuścić najlepszy zawodnik Pawłowa Tomasz

Więcej…

alt O tym, która drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Gminy Trąbki Wielkie w futsalu okaże się już w najbliższą niedzielę, Wtedy to w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się rozgrywki z udziałem 8 drużyn. Zostały one podzielone na dwie grupy. W pierwszej znalazły się po 2 najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych A i B (Kleszczewo, Pawłowo, Pruska Karczma i Ełganowo), a w drugiej po 2 najlepsze zespoły z grup C i D (Trąbki Wielkie, Mierzeszyn, Kłodawa i Czerniewo). Rozegrają one mecze systemem "każdy z każdym". Mecze trwać będą 2 x 8 minut. Następnie dwa zwycięskie zespoły z obu grup zagrają "na krzyż" w półfinałach. Drużyny, które zajęły w grupach trzecie miejsca zagrają o 5. miejsce, a te z ostatnich miejsc - o 7. Zwycięzcy

Więcej…

Następujące drużyny: Czerniewo, Ełganowo, Kleszczewo, Kłodawa, Mierzeszyn, Pawłowo, Pruska Karczma, Trąbki Wielkie zakwalifikowały się do finałów 16. Mistrzostw Gminy Trąbki Wielkie w futsalu. Eliminacje rozegrane zostały w dniu 23 listopada 2014 r. w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich. Udział w nich wzięło 12 zespołów (drużyny: Czerniec i Gołębiewo Średnie nie stawiły się na zawody), w których występowało piłkarzy. Drużyny rozgrywały mecze w grupach systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały 2 razy po 8 minut z 2 minutową przerwą.
Najpewniej awans wywalczyła drużyna z Kleszczewa. Rozgromiła ona Trąbki Małe i Pawłowo zdobywając w obu meczach aż 17 bramek, a tracąc tylko 1.

Więcej…

W dniu 21 listopada 2014 r. zakończyło się zgłaszanie drużyn do 16. Mistrzostw Gminy Trąbki Wielkie w halowej piłce nożnej. Ostatecznie zgłosiło się 14 drużyn. Są to: Czerniewo, Czerniec, Domachowo, Ełganowo, Gołębiewko, Gołębiewo Średnie, Kaczki, Kleszczewo, Kłodawa, Mierzeszyn, Pawłowo, Pruska Karczma, Trąbki Małe i Trąbki Wielkie. Zespoły te, w obecności przedstawicieli drużyn: Czerniewo, Ełganowo, Kleszczewo, Mierzeszyn, Trąbki Wielkie, zostały rozlosowane.
Utworzono następujące 4 grupy:
Grupa A – Kleszczewo, Czerniec, Trąbki Małe, Pawłowo,
Grupa B – Ełganowo, Gołębiewko, Pruska Karczma

Więcej…

Już po raz szesnasty odbędą się Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w halowej piłce nożnej w ramach 20.Współzawodnictwa Sołectw. Mecze eliminacyjne rozegrane zostaną w dniu 23 listopada (niedziela), natomiast finały - 30 listopada (niedziela). Miejscem zawodów będzie Hala Sportowa w Trąbkach Wielkich. Turniej odbędzie się w jednej kategorii: bez ograniczeń wiekowych.
Drużyny mogą się składać maksymalnie z 8 zawodników, a minimalnie z 4. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów. W Mistrzostwach może uczestniczyć dowolna ilość drużyn składających się z mieszkańców Gminy. Punktować będą mogły tylko te sołectwa, które