W dniu 7 grudnia 2014 roku w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Mierzeszynie odbyły się 5. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce kobiet. Udział w nich wzięły trzy drużyny reprezentujące sołectwa: Domachowo, Kaczki i Kleszczewo. Grano systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały 2 razy po 8 minut. Najpierw zmierzyły się zespoły Kaczek i Domachowa. W meczu tym trafiały tylko koszykarki z Kaczek, głównie za sprawą bardzo dobrej gry Ewy Bugi. Także w obronie grała ona bardzo dobrze, gdzie była nie do przejścia.
W drugim meczu rywalizowały drużyny Kaczek i Kleszczewa. Mecz ten zaczął się od znakomitego rzutu Magdaleny Wardak zza linii 3 pkt. Potem jednak

Więcej…

Ostatnimi zawodami w ramach Współzawodnictwa Sołectw będą 5. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce kobiet. Odbędą się one w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Mierzeszynie w dniu 7 grudnia 2014 roku (niedziela) od godziny 14.00. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 13.30.
Turniej odbędzie się w jednej kategorii: bez ograniczeń wiekowych. Drużyny mogą się składać maksymalnie z 8 zawodniczek. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów. Mecze trwać będą 2 x 8 minut. W każdej połowie przysługiwać będzie każdej drużynie 30 sekundowa przerwa, natomiast przerwa między połowami trwać będzie 2