W dniu 5 lipca 2015 roku na korcie w Trąbkach Małych odbyły się 2. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w tenisie. Udział w nim wzięło 12 osób: 4 tenisistki i 8 tenisistów. Grano po jednym secie systemem "pucharowym". Największym problemem dla wszystkich był potworny upał panujący na korcie. Nic sobie nie robił z niego tylko Mariusz Zaorski z Trąbek Małych, który zdeklasował rywali. Pokonał on Tadeusza Klonowskiego z Trąbek Wielkich 6 : 1, Bartłomiej Mejka z Trąbek Małych przegrał z nim 0 : 6 i w takim samym stosunku po 22 minutach uległ mu w finale Dariusz Pettke z Sobowidza. W pojedynku o 3. miejsce Bartłomiej Mejka pokonał Patryka Mejera z Trąbek Wielkich 6 : 1. Najlepszą tenisistką została Beata Blejder z

Więcej…

W dniu 5 lipca 2015 roku od godziny 14.00 na korcie w Trąbkach Małych przy ulicy Kazimierza Deyny odbędą się 2. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w tenisie. Zawody odbędą się w jednej kategorii: open. W Zawodach może uczestniczyć dowolna ilość osób z poszczególnych sołectw. W stosunku do tych osób nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe. O zwycięstwie w klasyfikacji drużynowej decydować będzie kolejność uwzględniająca tylko jednego zawodnika lub zawodniczkę z każdego sołectwa.