Główną Imprezą towarzyszącą 12. Biesiadzie „Trąbki w Trąbkach” był Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”. Zorganizowany został pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola i pod patronatem honorowym Zespołu ENEJ. Odbył się w dwóch grupach wiekowych: urodzeni w 2006 roku i młodsi oraz urodzeni od 2002 do 2005 roku. Udział w nim wzięło 41 osób. Byli to uczennice i uczniowie szkół muzycznych z województwa pomorskiego (Chojnice, Gdańsk, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Miastko, Słupsk, Trąbki Wielkie i warmińsko-mazurskiego (Elbląg, Mrągowo, Olsztyn). Mogli oni zaprezentować dowolny repertuar obejmujący jeden

Więcej…

 
 
Główną Imprezą towarzyszącą 12. Biesiadzie „Trąbki w Trąbkach” będzie Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”.
Organizowany jest on pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola i pod patronatem honorowym Zespołu ENEJ.
Organizatorami Konkursu są:
STAROSTWO POWIATOWE w Pruszczu Gdańskim www.powiat-gdanski.pl
GMINA TRĄBKI WIELKIE www.trabkiw.ug.gov.pl
GMINNY OŚRODEK KULTURY, SPORTU i REKREACJI w Trąbkach Wielkich
www.goksir-trabkiwielkie.pl

Więcej…

W dniu 19 czerwca 2016 roku (niedziela) odbędzie się Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”. Patronat nad Konkursem sprawują: Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol oraz zespół ENEJ. Celem Konkursu jest popularyzacja gry na trąbce wśród dzieci i młodzieży, konfrontacja osiągnięć i wymiana doświadczeń pedagogicznych, podnoszenie poziomu i nauczania gry na trąbce, szerzenie kultury muzycznej w środowiskach lokalnych, promocja Gminy Trąbki Wielkie.
W Konkursie mogą uczestniczyć uczniowie klas trąbki wszystkich typów szkół muzycznych I stopnia, ognisk muzycznych i domów kultury województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN