W dniu 2 lipca 2017 roku na kortach w Trąbkach Małych odbyły się 4. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w tenisie. Udział w nich wzięły 4 tenisistki i 9 tenisistów z 8 sołectw. Grano systemem pucharowym po jednym secie. Wśród pań zwyciężyła Michalina Perka z Kaczek, która w dwóch meczach straciła tylko dwa gemy. Drugie miejsce zajęła Teresa Pettke z Sobowidza, trzecie – Paulina Chrząszcz z Kleszczewa, a czwarte – Agnieszka Górska z Trąbek Małych. Wśród panów, czwarty raz z rzędu bezkonkurencyjny był Mariusz Zaorski z Trąbek Małych – wygrał bez straty gema. Na drugim miejscu uplasował się Tadeusz Mientki z Gołębiewka. W meczu o trzecie miejsce Tadeusz Klonowski z Trąbek Wielkich wygrał z Bartłomiejem Mejka

Więcej…

W dniu 2 lipca 2017 roku (niedziela) na kortach w Trąbkach Małych przy ulicy Kazimierza Deyny odbędą się 4. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w tenisie. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach: tenisistek i tenisistów. W Zawodach może uczestniczyć dowolna ilość osób z poszczególnych sołectw. W stosunku do tych osób nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe. O zwycięstwie w klasyfikacji drużynowej decydować będzie kolejność uwzględniająca tylko jednego zawodnika lub zawodniczkę z każdego sołectwa.
Zawody rozpoczną się losowaniem par o godzinie 10.00.
W dotychczasowych Mistrzostwach zwyciężały Trąbki Małe i Mariusz Zaorski.