W dniu 11 czerwca 2022 roku odbył się 7. Międzynarodowy Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich” im. prof. Szymona Pawłowskiego.
Po dwuletniej przerwie, kiedy to z powodu pandemii koronawirusa odbyły się konkursy via net, trębaczki i trębacze znów rywalizowali na żywo. Zgłosiła się do niego rekordowa ilość uczestników. Wzięło w nim udział bowiem 50 osób z 25 szkół. Konkurs Międzynarodowy nie był już tylko z nazwy.

Więcej…

Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni byliśmy zmienić harmonogram występów konkursowych uczestników 7. Międzynarodowego Konkursu Trąbkowego „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”. Weźmie w nim udział 51 osób z 25 szkół. Konkurs Międzynarodowy nie będzie już tylko z nazwy. Po raz pierwszy w naszym Konkursie wystąpi osoba z zagranicy, a jest nią uczennica Szkoły w Ferrarze we Włoszech. Pozostali uczestnicy reprezentować będą 11 województw.

Więcej…

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią COVID-19 W dniu 11 czerwca 2022 roku (sobota) na stadionie w Trąbkach Wielkich odbędzie się 16. Biesiada „Trąbki w Trąbkach”.
Jej program jest następujący:
15.00 Występ Gminnej Orkiestry Dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pinczynie
15.30 Występ dzieci i młodzieży z Gminy Trąbki Wielkie
17.30 Uroczyste otwarcie Biesiady

Więcej…

Rekordowa ilość uczestników zgłosiła się do 7. Międzynarodowego Konkursu Trąbkowego „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”. Weźmie w nim udział 51 osób z 25 szkół. Konkurs Międzynarodowy nie będzie już tylko z nazwy. Po raz pierwszy w naszym Konkursie wystąpi osoba z zagranicy, a jest nią uczennica Szkoły w Ferrarze we Włoszech. Pozostali uczestnicy reprezentować będą 11 województw. Zabraknie w naszym Konkursie tylko przedstawicieli województw: lubelskiego, łódzkiego, opolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Więcej…

Już po raz 7. odbędzie się Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich” im. prof. Szymona Pawłowskiego. Po dwuletniej przerwie, kiedy był  przeprowadzany w formule via net, odbędzie w wersji na żywo. Będą mogli w nim uczestniczyć zarówno uczniowie polskich szkół muzycznych, jak i zagranicznych. Konkurs jest przeznaczony dla osób urodzonych w roku 2008 i młodszych, które klasyfikowane będą w 3 grupach wiekowych:

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN