Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich w 2018 roku organizował wydarzenia sportowe rangi sołeckiej, gminnej, powiatowej, międzywojewódzkiej, a także z udziałem gości z zagranicy. Były to zawody biegowe, futsalowe, golfowe, karate, kolarskie, koszykarskie, lekkoatletyczne, piłkarskie, w podnoszeniu ciężarów, w piłce siatkowej, strzeleckie, szachowe, tenisowe, w tenisie stołowym, warcabowe, wędkarskie, a także rekreacyjne. Zorganizowanych zostało 62 takich imprez.
Podobnie jak w przypadku wydarzeń kulturalnych także imprezy sportowe postanowiliśmy sklasyfikować. Ich kolejność wygląda następująco:

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że w związku z żałobą narodową ogłoszoną przez Prezydenta RP w dniu pogrzebu śp. Pawła Adamowicza, Prezydenta Gdańska, mecze 3. kolejki Trąbkowskiej Ligi Futsalu zaplanowane na 19 stycznia 2019 roku (sobota) zostają ODWOŁANE.
Mecze te odbędą się w niedzielę – 20 stycznia 2019 roku. Zmierzą się w nich następujące zespoły:
17.00 MD TEAM – VENDETTA TEAM
17.50 ELNAFT TEAM – MAJ PROJEKT
18.40 GEDANIA OLD BOYS – POKOLENIA CZARNYCH
Pauza: Macarena

Więcej…

W dniu 12 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się druga kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
W pierwszym meczu po raz pierwszy w Lidze zaprezentowała się drużyna Vendetta Team, która zmierzyła się z Gedanią Old Boys. Do przerwy przegrywała 0 : 1, ale w drugiej połowie strzeliła dwie bramki i zapewniła obie wygraną.

Drugi mecz, w którym zagrały drużyny: Art Park i Macarena, był bardzo emocjonujący i pełen walki. Art Park prowadził w 29 minucie już 4 : 1

Więcej…

W 2. kolejce 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu w dniu 12 stycznia 2019 roku (sobota) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się następujące mecze:
16.00 VENDETTA TEAM – GEDANIA OLD BOYS
16.50 ART PARK – MACARENA
17.40 ZMARNOWANE TALENTY – ELNAFT TEAM
18.30 POKOLENIA CZARNYCH – MD TEAM
Pauza: MAJ PROJEKT
Zapraszamy.
Jednocześnie informujemy, że w czasie trwania 1. kolejki znaleziony został łańcuszek. Właściciel  proszony jest o zgłooszenie się do organizatorów.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich organizuje Trąbkowską Ligę Futsalu. Będzie to druga edycja tej imprezy. Pierwsza odbyła się na przełomie 2015 i 2016 roku. Udział w niej wzięło 8 drużyn, a najlepszą okazała się Exclusive Sport. Do tegorocznej Ligi zgłosiło się 9 drużyn: ART PARK, ELNAFT TEAM, GEDANIA OLD BOYS, MACARENA, MAJ PROJEKT, MD TEAM, POKOLENIA CZARNYCH, VENDETTA TEAM, ZMARNOWANE TALENTY. Mecze odbywać się będą w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich w soboty od 5 stycznia 2019 roku do 2 marca 2019 roku. W pierwszej kolejce w najbliższą sobotę zmierzą się:

Więcej…

W dniu 8 grudnia 2018 roku w hali sportowej Polska YMCA w Gdyni odbyła się ósma edycja Otwartego Turnieju Sztuk Walki Dragons Arena.
Turniej rozegrano w konkurencjach Kata Indywidualne i Zespołowe, gdzie oceniane jest synchroniczne wykonanie tej samej formy ćwiczebnej Kata przez dwóch lub więcej zawodników. Pozostałe konkurencje to rywalizacja typu – Tor Sprawnościowy oraz walka przy użyciu SOFT STICK,  gdzie zawodnicy wyposażeni w piankowe miecze i zabezpieczeni specjalnymi kaskami chroniącymi głowę, walczą ze sobą mając okazję nauczyć się zasad sędziowania i oceny podczas typowych walk Karate tzw. Kumite.

Więcej…

17. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w szachach odbyły się w Cedrach Małych w dniu 8 grudnia 2018 roku. Rywalizowano w 8 kategoriach wiekowych. Z Gminy Trąbki Wielkie wystąpiło 6 osób. Najlepsze miejsce spośród nich zajął Kewin Korkowski z Trąbek Małych, który w kategorii r. 2005 i młodsi pokonał wszystkich rywali i został Mistrzem Powiatu Gdańskiego. Drugie miejsce w kategorii r. 2001 i młodsi zajął Krzysztof Pozorski z Postołowa. Trzecie miejsca zajęli: Lidia Myśliwiec z Gołębiewa Wielkiego w kategorii open kobiet, Dariusz Zajączkowski z Ełganowa w kategorii r. 1999 i młodsi Dariusz Kosikowski z Czerniewa w kategorii open mężczyzn.

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN