Niezwykle interesująca miała być końcówka TLF. Wyniki wszystkich pięciu meczów decydowały bowiem o miejscu na podium. Niestety TLF dostała zadyszki i dwa mecze nie odbyły się. Na mecz z Gedanią Old Boys nie zebrał się Maj Projekt, a Zmarnowane Talenty nie przyjechały na mecz z Vendettą Rad-Trans. Te mecze zadecydowały o tym, że Vendetta Rad-Trans objęła prowadzenie i zapewniła sobie co najmniej trzecie miejsce. W kolejnym meczu Maj Projekt, mimo, że przegrywał 1 : 4, pokonał Macarenę 5 : 4 i awansował na 4. pozycję. Trzy bramki dla Macareny zdobył Tomasz Ciecholewski, ale nie wykorzystał rzutu karnego, i z 20 golami umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji strzelców.

Więcej…

W dniu 23 lutego 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się ósma kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Starosty Gdańskiego Stefana Skoniecznego i  Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Była to kolejka wyjątkowa. Piłkarze strzelili bowiem rekordowo dużo bramek, bo aż 51 (średnia 12,75 na mecz). Rekordowo mała była też ilość fauli, bo tylko 18 (średnia 4,5 na mecz).
Rozegrano następujące mecze:
ELNAFT TEAM - POKOLENIA CZARNYCH 8 : 3 (2 : 2)

Więcej…

W dniu 16 lutego 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się siódma kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Starosty Gdańskiego Stefana Skoniecznego i  Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Rozegrano następujące mecze:

Macarena – MD Team 3 : 7

Więcej…

W dniu 9 lutego 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się szósta kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Rozegrano następujące mecze:

MACARENA  - VENDETTA RAD-TRANS Pszczółki 4 : 4 (0 : 3)
Pierwszą połowę wygrała Vendetta Rad-Trans 3 : 0, a drugą Macarena 4 : 1 i mecz zakończył się remisem. Po tym remisie Vendetta Rad-Trans spadła z drugiego na czwarte miejsce w tabeli. Dwie bramki w tym meczu, obie z rzutów karnych przedłużonych, zdobył Tomasz Ciecholewski

Więcej…

W dniu 2 lutego 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się piąta kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Rozegrano pięć meczów (jeden zaległy z 3. kolejki):

Art Park – Maj Projekt 1 : 1 (1 : 0)
Mecz z najmniejszą ilością zdobytych bramek i z pierwszą czerwoną kartką. Maj Projekt po dwóch zwycięstwach uzyskał drugi remis.

MD Team – Gedania Old Boys 7 : 3 (2 : 1)

Więcej…

W dniu 26 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się czwarta kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Rozegrane zostały cztery mecze:
Vendetta Team – Art Park 1 : 3 (0 : 0)
Pierwsza strata punktów Vendetty Team. Głównie za sprawą Sebastiana Bary, który był najlepszym zawodnikiem nie tylko meczu, ale i całej kolejki.
Pokolenia Czarnych – Macarena 6 : 4 (2 : 1)
Wygrana w tym meczu pozwoliła drużynie Pokolenia Czarnych

Więcej…

W dniu 20 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się trzecia kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola. Rozegrane zostały trzy mecze. Mecz Art Park – Zmarnowane Talenty został przełożony na inny termin.
W pierwszym meczu Vendetta Team pokonała MD Team 5 : 0. Wynik ten jednak nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Piłkarze MD Team także mieli sporo okazji do zdobycia gola, ale zabrakło im skuteczności. Po tym meczu Vendetta Team jest jedną z dwóch drużyn, które nie straciły jeszcze punktu. Ma także bardzo dobry bilans bramkowy 7 : 1.

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN